Найда Артем Віталійович

Психіатр
Викликати лікаря додому
Лікар Найда Артем Віталійович займається консультацією, діагностикою психічних порушень, призначає схеми медикаментозного лікування, повторну консультацію з динамічним контролем ефективності терапії, психологічне консультування, формування базових навичок психогігієни, психопатологическую діагностику з використанням шкал і проектних тестів, сеанс індивідуальної психотерапії. Спеціаліст виконує виїзди додому до пацієнтів.

Лаура
Провів тільки перший сеанс, але відчувається позитивне зрушення. В цілому приємна і добра в спілкуванні людина, що також позначається на прогресі лікування. Після розмови з ним, все як рукою знімає, з'являється якась легкість. Дякую!
23.02.2017
Лікар відмінний! Буквально за п'ять сеансів допоміг розібратися з основними проблемами. Фахівець дійсно хороший! Швидко розібрався в проблемі. Планую і далі ходити на прийоми, щоб підтримувати результат і працювати над собою.
Ігор
Врятував моє життя.Кращого лікаря не знайдете.
Анастасія Трепова
Дуже професійний та чайний лікар. За 9 місяців в тандемі з психотерапевтом вилікували всі мої діагнози. Не намагається запичкати препаратами ,а лікує саме хворобу. Раніше боялася таких ліків, але відношення до психіатрії помінялося кардинально. Раджу Артема!

• 2011-2017 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, медичний факультет №2.
  • 2017-2019 р. — Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, психіатрія.

• 2019 р. — «Психотерапевтичний підхід до лікуванні РПП», Київ.

Лікар-психіатр надає послуги

• первинна консультація лікаря психіатра;
  • діагностика психічних розладів;
  • призначення схеми медикаментозного лікування відповідно до сучасних стандартів психофармакології;
  • повторна консультація з динамічним контролем ефективності терапії;
  • психологічне консультування, формування базових навичок психогігієни;
  • психопатологічна діагностика з використанням шкали та проектних тестів;
  • сеанс індивідуальної психотерапії.

Лікар-психіатр займається лікуванням захворювань

• невротичні, пов'язані зі стресом і соматоформні розлади;
  • розлади харчової поведінки;
  • специфічні розлади особистості;
  • шизофренія, шизотипові та маячні розлади;
  • афективні розлади (депресивні, маніакальні стани);
  • психічні та поведінкові розлади, пов'язані з післяпологовим періодом;
  • органічні та симптоматичні психічні розлади;
  • психічних розладів на тлі вживання психоактивних речовин.