Мульченко Олена Вікторівна

Гастроентеролог, інфекціоніст
лікар вищої категорії
Олена Вікторівна займається лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту. Доктор спеціалізується у лікуванні пацієнтів із інфекційними захворюваннями печінки і вірусними гепатитами. Займається діагностикою вірусних гепатитів та їх терапією. Співавтор 7 наукових робіт.

Антонина
Мульченко Елена Викторовна пришла ко мне на помощь ,когла я уже опустила руки и решила, что мне не справится с моим недугом.Ведь обращалась я ко многим специалистам и многие даже отказывали в приёме, услышав мой диагноз.Но она меня поразила своей искренностью помочь.И у нее это вышло.Уважаю очень сильно этого врача!
Юрий
Как говорится сколько врачей -сколько и мнений.Я долгое время находился на лечении и обследовонии в разных медицинских учреждениях.И все мои лечущие врачи расходились во мнении ,что со мной.И только когда я попал на прием к Елене Викторовне Мульченко , понял , что еще не все потеряно.Она сразу же принялась за мое детальное обследование и нашла причину всех бед.

• 1994 р. — закінчила Медичний інститут.
  • 1996 р. — закінчила інтернатуру на базі інфекційної лікарні м. Дніпропетровська.

• 2011р. — учасниця щорічного конгресу «Гепатологія сьогодні», м. Москва.
  • 2011 р. — участь у конференції «Сучасні технології діагностики та лікування гастроентерологічних захворювань», м. Дніпропетровськ.
  • 2012 р. — учасниця заходу «Школа цукрового діабету», м. Дніпропетровськ.
  • 2012 р. — участь у "V Українському гастроентерологічному тижні", м. Дніпропетровськ.
  • 2013 р. — учасниця 18-го щорічного конгресу «Гепатологія сьогодні», м. Москва.
  • 2013 р. — учасниця заходу «Актуальні питання лабораторної діагностики», м. Київ.
  • 2013 р. — участь у конференції «Хронічні захворювання: профілактика та контроль», м. Дніпропетровськ.
  • 2013 р. — участь у семінарі «Сучасні аспекти діагностики та лікування захворювань печінки та підшлункової залози», м. Дніпропетровськ.
  • 2014 р. — участь в конференції " Інноваційні технології в клінічній і теоретичній гастроентерології", м. Дніпро.
  • 2014 р. — участь в семінарі "Цитогенетичні методи лабораторної діагностики в роботі лікаря", м. Київ.
  • 2014 р. — участь в конференції "Using direct acting antivirals for treatment of viral hepatitis C: recent advances аnd future perspectives", м. Санкт-Петербург.
  • 2014 р. — участь в конференції "Персоніфікована медицина в гематології. Реалії і надії", м. Дніпро.
  • 2014 р. — участь в V з'їзді "Українська гастроентерологічна асоціація", м. Київ.
  • 2015 р. — участь в конференції "Проблемні питання профілактики і лікування інфекційних і соматичних захворювань у дітей", м. Дніпропетровськ.
  • 2015 р. — участь в "VIII Українському гастроентерологічному тижні", м. Дніпропетровськ.
  • 2015 р. — участь в семінарі "Ефективне консультування і мотивація до тестування на ВІЛ-інфекцію пацієнтів, і профілактика сигматизації людей, які живуть з ВІЛ", м. Дніпро.
  • 2016 р. — участь в конференції "Актуальні питання лабораторної діагностики в інфектології", м. Дніпро.
  • 2016 р. — участь в IV науковій сесії Інституту гастроентерології під назвою "Інноваційні технології в теоретичній і клінічній гастроентерології", м. Дніпро.
  • 2019 р. — пройшла навчальний цикл семінарів "Міждисциплінарний підхід до терапії внутрішніх хвороб".