Мокрінській Ростислав Адамович

Невролог
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії неврологічних захворювань. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, магнітно-резонансну томографію головного мозку. Лікує судинні захворювання головного і спинного мозку, неврити, неврози, вегетосудинну дистонію і наслідки інсультів.
Консультація

Нионила
Дуже сподобалося що розповідав все доступно для розуміння людини, не медика. Обстежив, перевірив рефлекси, зробив все що потрібно було. Дуже доброзичливий і привабливий чоловік. Неодмінно буду радити своїм знайомим та рідним.
Олег
Лікар дуже хороший фахівець. Вирішив мою проблему, проконсультував навіть по тих, які не зовсім входять в ого спеціалізацію. Мене цілком все влаштовує.Порадив багато слушних речей. буду дотримуватися усіх рекомендацій. Дякую!
Інна
Допоміг моїй доні. Дуже вдячна.

• 2000 р. — Львівський державний медичний університет ім. Д. Галицького.
  • 2002 р. — Українська військово-медична академія.

• ТУ судинні захворювання нервової системи.
  • ТУ по діагностиці та терапії нейродегенеративних захворювань.

• Член української асоціації боротьби з інсультами.

Лікар-невропатолог займається лікуванням захворювань

• захворювання центральної та периферичної нервової системи;
  • судинних захворювань головного та спинного мозку;
  • радикуліти, неврити;
  • оцінка та інтерпретація результатів КТ, МРТ, УЗД, доплерівське дослідження судин голови та шиї.