Михайлов Данило Борисович

Хірург, Проктолог
Лікар-хірург Михайлов Данило Борисович займається лікуванням поліпів анального каналу, прямої кишки, жовчнокам'яної хвороби, стегнової грижі, пахової грижі, пупкової грижі та ін. Проводить висічення рубців, апендектомію, абдомінопластику, герніопластику гриж, видалення липом, врослого нігтя, атером.

Когда мне настойчиво рекомендовали удалить желчный пузырь, я несомненно обратилась к Даниилу Борисовичу, ведь знаю о его квалификации не по наслышке. Он успешно прооперировал мою бабушку и сестру. Моя операция прошла хорошо и без осложнений. Спасибо огромное.

• 2010 р. - Закінчив НМУ ім. А.А. Богомольця лікувальний факультет.
  • 2013 р. – Пройшов інтернатуру за спеціальністю «Хірургія»

• 2013 р. – Пройшов спеціалізацію за напрямом «Проктологія» на базі НМАПО ім. Шупика
  • 2015 р. – пройшов навчання з лазерної хірургії, Рига, Латвія
  • 2016 р. – пройшов навчання за найновішими методиками у проктології «Budapest Proctology Meeting», Будапешт, Угорщина
  • 2018 – пройшов навчання з загальної хірургії, Люблін, Польща

Лікар надає послуги

• Видалення пахової грижі, пупкової грижі, вентральної грижі, стегнової грижі,
  • задня пластика піхви (кольпорафія з леваторопластикою),
  • пластика вульварного кільця,
  • лабіопластика,
  • висічення рубців після епізіотомії,
  • безопераційне видалення геморою (дезартеризація гемрильних зв'язків з геморридопексією),
  • видалення геморою лазером,
  • лікування параректальних нориць лазером, висічення параректальних нориць,
  • видалення кісти куприка,
  • видалення анальної тріщини,
  • видалення анальних поліпів,
  • видалення новоутворень шкіри та підшкірної клітковини (гігроми, ліпоми, атероми).