Жулай Володимир Вікторович

41 рік досвіду
Головний лікар
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар спеціалізується на комплексній терапії вроджених і набутих патологій органів і систем. Спеціалізується на видаленні гриж, поліпів, доброякісних новоутворень. Відчиняє абсцеси, проводить заміну пов'язок, знімає шви. Спеціалізується на проведенні планових та екстрених оперативних втручань.

Карина
Часты боли стали причиной обратиться к врачу и проверить свой желудок. После консультации и сдачи анализов, меня отправили пройти рентген брюшной полости с применением бария. И этого не хватило для полной диагностики, так как были подозрения на кровоточивость язвенных дефектов слизистой оболочки. Ковадло Руслан Леонидович провел данную процедуру быстро, и в комфортной для меня атмосфере. Рекомендую.

• 1983 р. — Київський медичний інститут ім. О.О. Богомольця за спеціальністю лікувальна справа.

• 1983–1988 рр. — лікар-хірург в Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії на базі інституту Шалімова.
  • 1988–1996 рр. — науковий співробітник Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії на базі інституту Шалімова.
  • 1996–2003 рр. — головний лікар ТОВ Хірургічна клініка БІОФАРМТЕХ на базі інституту Шалімова.
  • 2003–2011 рр. — директор-головний лікар ТОВ Хірургічна клініка БІОФАРМТЕХ.
  • 2011–2014 рр. — старший науковий співробітник Національного інституту хірургії і трансплантології ім. А.А. Шалімова.
  • 2014–2014 рр. — заступник головного лікаря НІХТ ім. А.А. Шалімова.
  • 2014–2017 рр. — головний лікар НІХТ ім. А.А. Шалімова.
  • 2017–2019 рр. — завідувач консультативною поліклінікою НІХТ ім. А.А. Шалімова.
  • Сертифікат фахівця: організація і управління охороною здоров'я, вища категорія.