Мельник Лілія Миколаївна

Стоматолог-гігієніст
Консультація бесплатно
Лікар стоматолог-гігієніст, фахівець в області комплексної професійної гігієни порожнини рота, реминерализующей терапії, відбілюванні зубів і їх очищення від зубного каменю. Займається герметизацією фісур, проводить навчальні сеанси для дорослих і дітей про гігієну порожнини рота. Мельник Лілія Миколаївна дійсний член Асоціації стоматологів України.

Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4 (ТРЦ "Комод", центральний вхід, 6 поверх ліфтом м.Лівобережна21м.Дарниця149

Петр
Стоматолог Мельний Лилия Николаєвна – изумительнаях женщина і врач .Всегда приветлива і любезна. Научит , покажет ,расскажет .Как оказалось я всю свою жизнь неправильно чистил зубы, і благодаря ей я узнал как это делать так , что бы зубы были не только красивыми но и здоровыми . Она неоднократно проводила мне отбеливание зубов и каждый раз я был больше чем удивлен результатом .Зубы были белоснежно белыми. Спасибо доктор!
Алла
Какая она ухоженная женщина?!Красивая фигура ,волосы , ногти ,чистое лицо…Но если она улыбнетца , а там «беда», то считай все усилия напрасны. Зубы должны быть безупречны!!!Ведь улыбка показывает душу человека. Лилия Николаевна Мельник -просто мастер сделать вашу улыбку безупречной. Применяет современные препараты, применяет новые методы лечения, качественно проводит чистку полости рта. Всем рекомендую этого специалиста !

• 2013 р. — Житомирський інститут медсестринства, відділення «Стоматологія», спеціалізація — зубний гігієніст.

• 2014 р. — майстер-клас «Сучасні технології профілактики карієсу зубів та захворювань пародонтику»;
  • 2015 р. — «Питання організації профілактики та лікування основних стоматологічних захворювань. Роль зубного гігієніста в команді".

Участь у асоціаціях

• Дійсний член Асоціації стоматологів України.