Мартинюк Тетяна Володимирівна

УЗД-фахівець
15 років досвіду
Лікар першої категорії
Лікар займається комплексною діагностикою органів і систем організму, виявляє патології, відстежує перебіг вагітності. УЗД-консультація проводиться в індивідуальному порядку, за попереднім записом. Лікар займається діагностикою захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи.
Запис до лікаря через сервіс Likarni.com тимчасово припинений

Відгуки пацієнтів

29 грудня '19р.
Гинеколог направила меня на УЗИ органов малого таза. Посоветовали обратиться в «Оксфорд медикал» к Татьяне Владимировне. В ходе обследования была обнаружена небольшая киста яичников. Хорошо, что она была определена на ранней стадии, и еще возможное медикаментозное лечение. Благодарю от всего сердца.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс

Інформація про лікаря

Освіта

• 2001 – 2007 рр. Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, факультет "Лікувальна справа", кваліфікація "лікар-фахівець".
  • 2007 – 2009 рр. Інтернатура за фахом "Радіологія" на базах КМАПО ім. П.Л. Шупика. Сертифікат фахівця за фахом "Радіологія-діагностика".

Курси підвищення кваліфікації

• 2009 р. — Спеціалізація "Ультразвукова діагностика" на базах КМАПО ім. П.Л. Шупика. Сертифікат фахівця за фахом "Ультразвукова діагностика".
  • 3 лютого 2009 р. — Житомирський обласний перинатальний центр.
  • З 2011 року — Сертифікована в FMF, ID: 100299.
  • 2012 р. — Пройшла навчання на курсі інформації та стажування за темою: "Перинатальна диференціальна діагностика вроджених вад" викладач РМАПО д-р медичних наук, професор М.В. Медведєв.
  • 2012 р. — Брала участь в обласній науково-практичній конференції "прегравідарна підготовка жінок" зав. кафедрою акушерства і гінекології ім. М.І. Пирогова д-р медичних наук А.В. Булавенко.
  • 2012 р. — Пройшла курс лекцій 1-го курсу по Перинатальної діагностики та медицини плода "Нове життя — нова якість охорони материнства і дитинства" професор Університетська клініка м. Бонн Ульріх Гембрух.
  • 2012 р. — Провела дві лекції для лікарів Житомирської області та Житомира на засіданнях обласного товариства лікарів ультразвукової діагностики і завідувачів діагностичними відділеннями ЛПЗ області.
  • 2012 р. — Друга кваліфікаційна категорія за фахом "Ультразвукова діагностика" (ПАЦ "Ультразвукова діагностика" на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького. Факультет післядипломної освіти).
  • 2012 р. — Пройшла атестацію в атестаційній комісії при управлінні охорони здоров'я Житомирської обласної державної адміністрації, і отримала другу кваліфікаційну категорію за спеціальністю "Ультразвукова діагностика".
  • 2013 р. — Взяла участь в науково-практичному семінарі для акушерів-гінекологів. Директор медичної компанії ilaya А.В. Шершнев.
  • 2014 р. — Брала участь в інтенсивному навчальному курсі з ультразвукової діагностики "Як перестати бояться сканувати серце плоду" лікар-експерт відділення медицини плода, лікарня університетського коледжу Лондона, Великобританія др. Федір Ушаков.
  • 2014 р. — Брала участь в конференції "Невиношування: актуальність проблеми, терапевтичні підходи, ефективність і безпеку гестагенів" кандидат медичних наук Д.Г. Коньков.
  • 2014 р. — Прослухала курс лекцій 2-го семінару по перинатальний діагностиці та медицині плода професор Університетської клініки м. Бонн Ульріх Гембрух.
  • 2014 р. — ТУ "УЗ ехоскопія в акушерстві та гінекології" на базах КМАПО ім. П.Л.Шупика.
  • 2015 р. — Брала участь в майстер-класі "ехоскопії і менеджмент поширеної патології плода" професор, зав пренатальної діагностики та медицини плода Університетського госпіталю г. Льовен, Бельгія.
  • 2015 р. — Перша кваліфікаційна категорія за фахом "Ультразвукова діагностика" (ПАЦ "Ультразвукова діагностика" на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького. Факультет післядипломної освіти).
  • 2015 р. — Пройшла атестацію в атестаційній комісії при управлінні охорони здоров'я Житомирської обласної державної адміністрації і отримала першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю "Ультразвукова діагностика".
  • 2016 р. — Прослухала теоретичний курс і отримала практичні навички в тренінг-центрі "TOSHIBA" на школі-семінарі за темою: "Складнощі і можливості ультразвукової діагностики раку молочної залози" кандидат медичних наук Сердюк В.А.
  • 2016 р. — ТУ "Вказівка ​​сучасних методів променевої діагностики в сучасній практиці "Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.