Малихін Максим Віталійович

Косметолог
Лікар Малихін М. В., фахівець в області косметології. Займається профілактикою і терапією всіляких захворювань шкірного покриву, усуненням дефектів шкіри, відновленням нормального стану волосся і нігтів. Лікар призначає лікувальні процедури, індивідуально-підібрану кожного пацієнта косметику, консультує в питаннях догляду за шкірою. Надає послуги контурної пластики, Редермалізація та інших методів естетичної корекції шкіри.

Милена
В первый раз к Максиму Витальевичу пришла из любопытства, но когда увидела какой он классный специалист-косметолог, решила, что буду посещать только его. Он помог мне подобрать специальные кремы для лица по уходу за зрелой кожей. Результат стал заметен уже через 2 недели. Отличный специалист. Рекомендую.
Раиса
Пусть вас не смущает, что ваш косметолог – мужчина. Малыхин прекрасно ориентируется во всех новых косметологических методиках, назначит вам реально полезную косметику и эффективные процедуры.
Надежда
Максим в курсе всех косметических методик, поэтому всегда знает, что лучше подойдет именно вам. Я у него почти год постоянная пациентка, отличный специалист.

• Запорізький державний медичний університет (2010 р.).

• Практичний курс естетичної медицини «Студія Арт» (2010 р.);
  • Практичний курс з Аnti-age терапії інституту Гіалуаль (2011 р.);
  • Спеціалізований курс по застосування препаратів на основі ботулінічного токсину типу «А» для корекції мімічних зморшок Алерган (2011 р.);
  • Практичний курс «Технологія Elos в косметології» (2013 р.);
  • Практичний курс 3Д-Ліфтингу мезонитками компанії Liead Fine Lift (2013 р.).