Максименко Олена Олександрівна

Сімейний лікар, кардіолог, лікар функціональної діагностики
лікар другої категорії
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань терапевтичного, педіатричного та кардіологічного профілів. Здійснює прийом дорослих і дітей. Лікує синусит, бронхіт, пневмонію, гострі респіраторні вірусну інфекцію, артеріальну гіпертензію, аритмію, стенокардію, анемію і гастрит.

Київ вул. Срібнокільська, 12 м.Осокорки135м.Позняки128

Уважний лікар. Все сподобалося, буду продовжувати в неї лікування. Все зрозуміло пояснює, уважна до найменших дрібниць, та симптомів. Надзвичайно приємна в спілкуванні. Залишила свій особистий номер телефону. Рекомендую.
Филипп
Дуже сподобалася лікар, вона досить уважна і кваліфікована. Зрозуміло пояснила всю інформацію. Звернула увагу на більш вагомі аспекти. Я отримала дуже детальну консультацію та всі можливі пояснення. Спеціаліста рекомендую усім!

• 2015 р. — НМУ ім. О. О. Богомольця, лікувальна справа, спеціаліст.
  • 2017 р. — Інтернатура: НМАПО ім. П. Л. Шупика, інститут сімейної медицини.
  • 2015 р. — НМУ ім. О. О. Богомольця, Фармація, спеціаліст. Діючий сертифікат провізора-спеціаліста.

• 2017-2019 рр. — клінічна ординатура в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика Інституту сімейної медицини.
  • 2018 р. — спеціалізація: кардіологія (УВМА).
  • 2022 р. – НМАПО ім. П.Л. Шупика – спеціалізація: функціональна діагностика.

Сімейний лікар займається лікуванням захворювань

• ГРВІ;
  • бронхіт;