Лаліані Ірина Борисівна

Стоматолог-ендодонтист
Консультація бесплатно
Лікар стоматолог-ендодонтист, спеціалізується на художньої реставрації зубів. Надає консультативні послуги з діагностики та лікування кореневих каналів зуба, пломбування зубів. Кваліфікований фахівець з багатим досвідом роботи з лікування карієсу. Володіє найсучаснішими і передовими методиками. Лоліані Ірина Борисівна є членом Асоціації стоматологів України.

Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4 (ТРЦ "Комод", центральний вхід, 6 поверх ліфтом м.Лівобережна21м.Дарниця149

Карина
Для меня важно, чтобы зубы были не только пролеченными, но и красивыми. А вот с этим у меня была беда… Казалось, что это никак не исправить. Но мне повезло - я нашла Ирину Борисовну, которая воплотила все мои несбыточные желания в жизнь. Благодарна ей безмерно! Рот у меня сейчас не закрывается - улыбаюсь все время)))

• 1996 р. — Івано-Франківська Державна Медична Академія;
  • 2009 р. – спеціалізація з ортодонтії на кафедрі ортодонтії при Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика при Міністерстві охорони здоров'я України.

Участь в асоціації

• Член Асоціації Ортодонтів України.