Курганська Марія Володимирівна

Невролог, Вертебролог
21 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Лікар надає широкий спектр послуг в галузі неврології та вертебрології. Займається проблемами хребта і суглобів з використанням нових методів лікування. У своїй практиці застосовує добре зарекомендований метод біопунктури, який широко застосовується в Німеччині та Ізраїлі. Приймає пацієнтів з викривленням постави, міжхребцевими грижами, травмами і защемленням нервів. Лікує невралгії, неврози, вегетосудинну дистонію, епілептичні припадки і наслідки інсультів. Для кожного пацієнта розробляє індивідуальний план терапії з урахуванням нових методик і сучасних препаратів. Для лікування гострих больових симптомів використовує метод лікувальних блокад. Є керівником реабілітаційного залу, володіє методиками Євмінова, Бубновського і Пекура.

Любовь
Гомеопатический врач и весь их центр. Все направлено на то, чтобы вы тратили свои деньги на бесполезные процедуры. Когда я попросила выписать мне не гомеопатическое лечение, врач по быстрому свернула прием. Так как поняла, что я в их клинику ходить больше не собираюсь. 250 грн потрачены на ветер. Никакой помощи я не получила.
Рая
Я очень благодарны Марию Владимировну,я из Киева лечился,и очен довольно
Лариса
Огромная благодарность доктору! Всегда с большим вниманием относится к проблемам пациентов, комплексно и современно подходит к их решению, что говорит о высоком профессионализме доктора. Побольше таких замечательных врачей! Всегда рекомендую Марию Владимировну всем своим родным и близким. После консультации этого доктора всегда есть уверенность в том, что проблема будет решена.