Кульбабская-Подчерняева Татьяна Ивановна

УЗИ-специалист
врач второй категории
Врач специализируется на ультразвуковой диагностике. Занимается первичным выявлением гинекологических патологий, заболеваний молочных желез, щитовидной железы, региональных лимфатических узлов, брюшной полости и почек. Принимает как взрослых пациентов, так и детей от 3 до 18 лет. Отслеживает динамику изменений в органах на фоне назначенной терапии.

Алла
У нас народилася чудова дівчинка, але педіатр запідозрила ваду серця. На УЗД ми потрапили до Тетяни Іванівни - лікар надзвичайно чуйна і уважна, провела дослідження і виявила дефект міжшлуночкової перегородки. Декілька років проводили УЗД у Тетяни Іванівни і врешті дефект зник, як і говорила лікар. Дякуємо Вам за підтримку і професіоналізм!
Будучи вагітною лікар акушер-гінеколог рекомендувала зробити УЗД нирок, бо були якісь відхилення в аналізах. Як добре, що направили мене до Тетяни Іванівни. Лікар дуже ретельно провела діагностику і виявила в мене вроджену патологію, права і ліва нирки знаходилися поруч зправа. Знаючи це, мій лікар приділяла мені особливу увагу і я народила здорового хлопчика. Дякую Вам за уважність Ви найкраща.