Ксьонз Яна Миколаївна

УЗД-фахівець
Лікар ультразвукової діагностики. Проводить діагностику патологій органів черевної порожнини, судин голови та нижніх кінцівок, сечовидільної і сечостатевої системи, молочних залоз.

Богдана
Ребенок начал жаловаться на колики в районе живота. Здоровья своего ребенка, доверяю только специалистам. Поэтому обратилась к Ксёнз Яне Николаевне. У нее особый подход к детям. Она провела диагностику патологий органов брюшной полости. Хорошо, что патологий не обнаружено.
Решили сделать полную диагностику своему ребеночку. Посоветовали нам Ксёнз Яну Николаевну. Она провела диагностику на наличие патологий органов сосудов головы и нижних конечностей, мочевыделительной и брюшной полости. К счастью, нечего страшного не обнаружили.

• 2006 р. — Донецький Національний Медичний Університет ім. М. Горького, "Внутрішні хвороби".

• 2015 р. — курси спеціалізації по УЗД. Курси підвищення кваліфікації по УЗД внутрішніх органів;
  • 2016 р. — курси підвищення кваліфікації по УЗД в гінекології.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗ-діагностики