Кригіна Олена Григорівна

Сімейний лікар
лікар вищої категорії
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань органів дихальної, травної та сечостатевої систем. Здійснює консультативний прийом дорослих та дітей в клініці, виїжджає додому до пацієнтів. Успішно лікує бронхіт, бронхіальну астму, ГРВІ, тонзиліт, пневмонію, анемію, гастрит, холецистит, харчові отруєння, аритмію та гіпертонічну хворобу.

Світлана
Лікар приділила достатньо часу. Детально розповіла що і як, знайшла індивідуальний підхід до лікування моєї дитини. Призначала не просто таблетки, а розписала графік прийому з повним поясненням ефекту призначених ліків. Рекомендую!
Ніна
Дуже задоволені лікарем! Дуже уважна, подивилася дитину, все зрозуміло розповіла, та пояснила. Ми задоволені призначеним лікуванням. Дитина вийшла з прийому із усмішкою. Все було просто чудово! Неодмінно прийдемо ще! Рекомендуємо!

• 1998 р. — ДГМА, спеціалізація "Загальна практика-семейная медицина".
  • 1998-2000 рр. — інтернатура КМАПО.
  • 2014 р. — спеціалізація КМАПО з дієтології.

• 2018 р. — курси "Актуальні питання дитячої гінекології в практиці сімейного лікаря" ХМАПО.
  • 2017 р. — лікування коморбидної патології (лікування декілька хвороб відразу), ХМАПО.
  • 2014 р. — школа гастроентерології, КМАПО.
  • 2016 р. — питання ортопедії у дітей, ХМАПО.
  • 2019 р. — Е-курси BMG "Діагностика раку яєчників", "Морські токсини".

• Член "Асоціації сімейних лікарів".