Кравченко Жанна Дмитрівна

Терапевт
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Приймає пацієнтів із захворюваннями органів дихання, порушенням функцій сечовивідної, травної, серцево-судинної та нервової систем. Займається розшифровкою ЕКГ та лабораторних аналізів.

Немає відгуків

• Харківський державний медичний університет (ХДМУ) за фахом «Лікувальна справа», (2000);
  • Харківський регіональний інститут Національної академії державного управління (ХарРІ НАДУ) при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», отримала кваліфікацію магістра державного управління, (2008);
  • присуджено науковий ступінь кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління»; тема дисертації: «Державне регулювання розвитку організаційного забезпечення системи надання первинної медико-санітарної допомоги в Україні», (2014 року).

Курси півдищення кваліфікації

• Cертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю терапія, (2001);
  • сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю організація і управління охороною здоров'я, (2011);
  • лікар-терапевт вищої категорії, (2013);
  • лікар за фахом організація і управління охороною здоров'я першої категорії, (2019);
  • участь в програмі Міжнародного партнерства в галузі охорони здоров'я Харків-Ла-Кросс створення і організація роботи Центру первинної медико-санітарної допомоги при Харківському національному автомобільно-дорожнього університету, (1999-2003);
  • участь у програмі «Відкритий світ-2007», організованої «Центром Лідерства Відкритий Світ» при Бібліотеці Конгресу США - стажування в м Де-Мойн - столиця штату Айова США, було направлено на розвиток взаєморозуміння та обміну досвідом, як лідера і керівника первинної ланки охорони здоров'я України.

• Асоціація терапевтів України

Лікар-терапевт надає послуги

• лікування захворювань серцево-судинної, дихальної, травної, мочевиводітельной, ендокринної систем;
  • клінічне дослідження систем: органів дихання, травлення, сечовиділення, руху, нервової, гепато-ліенальний, ендокринної, кровообігу і крові;
  • проведення методу диференціальної діагностики при встановленні остаточного діагнозу;
  • консультування і спостереження за пацієнтами терапевтичного профілю;
  • лікування хворих з патологією органів дихання, порушенням функцій сечовивідної, травної, серцево-судинної та нервової систем;
  • ЕКГ діагностика серцево-судинної системи.