Карназей Оксана Юріївна

Сімейний лікар
Лікар спеціалізується на захворюваннях загального профілю. Проводить первинний огляд, консультує. Займається лікуванням гострих респіраторних захворювань та вірусних інфекцій. Призначає терапію органів шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи. Направляє на лабораторні та інструментальні дослідження.

Игорь
Всем советую данного врача. Карназей Оксана, является лучшим специалистом, она помогла мне, вылечить двухстороннюю пневмонию. Мое лечение она проводила при помощи новых препаратов. Еще раз хочу поблагодарить Оксану Юрьевну.
Не смотря на свой возраст и опыт работы, Оксана Юрьевна является отличным специалистом. Она точно ставит диагноз и назначает эффективное лечение. Теперь когда появляются первые признаки простуды сразу обращаюсь к ней.
Отличный специалист своего дела. Коротко, ясно по сути. Очень внимательная к деталям. Довольна на все 100 процентов.

• 2009-2015 рр. — НМУ ім. Богомольця лікувальна справа.
  • 2015-2017 рр. — НМАПО ім. Шупика інтернатура сімейна медицина.

• Проходження курсу консультування з питань грудного вигодовування "Шлях консультанта".