Кабанчук Віталій Юрійович

Невропатолог
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань центральної нервової системи. В спектр обов'язків фахівця входить лікування невритів, неврозів, мігрені, епілепсії, синдрому Туретта, вегето-судинної дистонії та інших патологій Терапія призначається після комплексної лабораторної та інструментальної діагностики.

Николай
Мая бабушка часто жаловалась на боли в спине. Когда уже не было силы на терпенье, я отвез ее в клинику «Viva» к Кабанчук Виталию Юрьевичу. Врач определил остеохондроз в тяжелой форме. На данным момент, бабушка проходит курс лечение. Об враче могу сказать только положительно, прекрасно знает свою работу. А как он понравился моей бабушке! С удовольствие ходит к нему на прием.

• У 2016 році закінчив Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачовського за спеціальністю "Лікувальна справа", отримав кваліфікацію лікаря.