Яроцький Геннадій Григорович

Хірург, проктолог, онколог
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується в області хірургії, проктології і онкології. Займається видаленням анальної тріщини і епітеліального куприкового ходу. Виконує видалення поліпів у кишечнику і сигмовидної кишки, видалення геморою. Проводить геморроідектомію.
Консультація

Жанна
У Яроцкого лечился наш дедушка, удалял полипы в кишечнике. Несмотря на опасения, операция прошла успешно, сейчас уже все хорошо. Спасибо Геннадию Григорьевичу за профессионализм и человечность!
Маргарита
Очень вежливый и компетентный врач. Очень деликатный. Спас меня от неправильного диагноза и лечения другого врача. Спасибо огромное. Если будет необходимость, то только к этому врачу обращусь.
Журавлёва Юлия Олеговна
Яроцкий Геннадий Григорьевич. Это самый лучший доктор, которого я, встречала за всю свою жизнь. Спасибо ему огромное!!! Это доктор от бога, умничка у него золотые руки. Рекомендую.

• 1996 p. — Дніпропетровська державна медична академія.

• пройшов спеціалізацію в Харківській медичній академії післядипломної освіти по проктології;
  • запорізька медична академія післядипломної освіти за спеціальністю онкохірургія;
  • стажування у відділенні колопроктологии і хірургії тазового дна, науковий центр хірургії Російської академії медичних наук.
  • автор 10 наукових робіт.