Яковець Ірина Юріївна

Дерматовенеролог, дерматоонколог
Лікар займається діагностикою, лікуванням і профілактикою шкірних і венеричних захворювань. Спеціалізується на лазерному видаленні рубців, розтяжок, родимок, мозолів і папілом. Успішно лікує акне, екзему, розацеа, псоріаз, бородавки, хламідіоз, герпес, грибкові ураження шкіри.

06.04.2017
Видно, що лікар знає свою справу. Приємно спілкуватися із професійною людиною. Проконсультувала кваліфіковано, надала багато корисних порад. Призначила мазь, яка ефективно допомагає. Чудовий фахівець! Однозначно рекомендую!
Юлия Н.
Дуже хороший прийом. Все було розказано в такій формі, що все запам'ятовується, і ти розумієш, про що розповідають. Лікар, дуже доброзичлива, дуже компетентний фахівець. З величезним досвідом у своїй роботі. Лікування ефективне. Дякую!

• 2000-2006 рр. — Донецький державний медичний університет ім. М. Горького, спеціальність педіатрія.
  • 2006-2008 рр. — інтернатура з педіатрії на базі ДонДМУ ім.
  • 2009 р. — первинна спеціалізація з дитячої анестезіології на базі ДонДМУ ім. М. Горького.
  • 2018 рр. — спеціалізація з анестезіології на базі Українській військово-медичній академії.
  • 2019 р. — спеціалізація з дерматовенерології на базі Українській військово-медичній академії.

• 2018 р. — контурна пластика,