Іщенко Марти Любомирівна

Функціональний діагност
Лікар першої категорії
Основна спеціалізація Іщенко Марти Любомирівна - ультразвукова діагностика. Проводить ультразвукові дослідження на сучасних апаратах. Іщенко березня Любомирівна володіє всіма методиками діагностики і виконує практичну діяльність в області проведення ультразвукового обстеження не тільки дорослих, а й дітей
Лікар працює в клініках:
Київ м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 14 Ж

Оля
Большое спасибо Марте Любомировне за внимательно проведенное исследование. После осмотра я смогла понять в чем проблема. Сейчас прохожу курс лечения, самочувствие намного улучшилось. Надеюсь, вскоре все придет в норму.

• 1999 р. — Тернопільська державна медична академія ім. І Я. Горбачовського;
  • 2000 р. — інтернатура на базі МКЛ №2 м. Києва по терапії;
  • 2007 р. — спеціалізація по УЗ-діагностики на базі кафедри променевої діагностики КМАПО ім. П.Л. Шупика;
  • 2012 р. — курси підвищення кваліфікації УЗ-діагностики на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика.
  • 2015 р. — пройшла цикл ТУ "Ехокардіографія".
  • 2017 р. — пройшла курси підвищення кваліфікації УЗ-діагностики на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика (і кваліфікаційна категорія).
  • 2017 р. — ТУ "допплерівські методи дослідження".
  • 2019 р. — навчальні курси "УЗД захворювань щитовидної залози, органів шиї та інших поверхневих органів та тканин".
  • 2020 р. — навчальні курси "УЗД в гінекології".
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗ-діагностики