Худжадзе Маріне Теймуразовна

Дерматолог, трихолог
Безін'єкційна мезотерапія, видалення новоутворень лазером, лазерне видалення розтяжок, мікрострумова терапія, радіочастотні біоструми, ультразвукова чистка, фотоомолоджування, LPG-масаж (вакуумно-роликовий), косметологічний догляд, механічне чищення, уутогемотерапія, біоревіталізація, ін'єкції ботокса і диспорта, контурна пластика, мезотерапія , плазмоліфтінг, збільшення губ, дерматологія, омолодження обличчя, видалення папілом лазером, корекція жирових відкладень і целюліту.

Вероніка
Дуже сподобалося, що лікар професійно підійшла до питання. Дуже грамотно виклала суть проблеми і можливі способи її вирішення, сподобалося людське ставлення. Лікування швидко почало допомагати. Зараз позбулася від проблеми. Дякую!
Мирослава
Мені все було зрозуміло на прийомі у лікаря. Спеціаліст, на мій погляд, здалася мені грамотною. І в принципі, всі рекомендації, яка вона давала, мені допомогли. Все в порядку, нічого поганого не можу сказати. Однозначно буду рекомендувати!

• 2001-2008 рр. — Донецький національний медичний університет ім. М.Горького " Лікувальна справа".
  • 2008-2010 рр. — Інтернатура за фахом дерматовенерологія . (ДонНМУ ім. М.Горького).

• 2010 р. Курс косметології при кафедрі дерматології ДонНМУ ім. М.Горького.
  • 2013 р. — Науково-практична конференція " Актуальні питання дитячої і підліткової дерматології" м. Донецьк.
  • 2014 р. — Участь в XIV Національному конгресі по дерматокосметології і естетичній медицині м. Донецьк.
  • 2017 р. — Майстер курс для фахівців естетичної медицини м. Донецьк.
  • 2016 р. — Майстер-конференція " Пептиди в мезотерапії і мезоревіталізувальної терапії дерми, як інновація і передовий напрям в сучасній ін'єкційній косметології. Роль і значення пептидної мезотерапії, її можливості в досягненні клінічних ефектів. Поняття нового терміну — мезоревіталізувальна терапія дерми, її місце серед ін'єкційних технологій" (Mesoproff).
  • 2017 р. — Повчальний курс " Особливості об'ємної корекції обличча філерами" (Flosal).
  • 2017 р. — Повчальний курс по теоретичних і практичних навичках " Аугментація губ — авторські методики" в естетичній медицині (Clinik Dr. Zhukov).
  • 2017 р. — Повчальний семінар " Хімічні пілінги в роботі косметолога. Огляд лінії Acid Line" (СoCos).
  • 2017 р. — Повчальний семінар " Презентація новинок Clarena. EGF — фактор" (СoCos).