Гриша Олена Олександрівна

Дерматолог
Лікар вищої категорії
Дерматолог вищої категорії консультує з питань проблем з шкірним покривом. Займається лікуванням дітей, підлітків і дорослих. Надає послуги фахівця при ураженнях шкіри на псоріаз і екзему. Діагностує, виявляє причини і призначає план лікування при різних видах і формах прояви акне. Спеціалізується на шкірних і нігтьових грибкових ураженнях.
Консультація

Рекомендую Елену Александровну как отличного специалиста. у меня длительное время были проблемы с кожей, но она пмогла мне их решить.
Недавно у меня появился герпес на губе. Ситуация была неприятной, но не критической, поэтому я решила провести лечение дома. Купила в аптеке мазь и начала ею пользоваться, но герпес не только не исчез, он стал еще больше! Тут я и поняла, что мне просто необходима консультация дерматолога. Проведенный осмотр позволил доктору установить диагноз и назначить лечение, которое мне помогло. Хорошо еще, что вовремя обратилась, а так он мог бы и на пол лица распространиться. Благодарна врачу за помощь!
Таміла
Лікарь уважна, вислухала, приділила увагу. Сучасна лікарня и кваліфіковані лікарі.

• 2004 р. — Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця.