Горопацька Анна-Марія Олегівна

Стоматолог-ортодонт
Доктор Горопацька Анна-Марія Олегівна займається діагностикою та лікуванням стоматологічних недуг запального і інфекційного характеру. Лікує також і зубо-щелепні патології. Спеціалізується в терапевтичної, ортопедичної, хірургічної, ортодонтичної і естетичної стоматології. Приймає і дітей, і дорослих. Ставить брекети, протези і імплантати.

Большое спасибо за оказанную помощь. Лечение было быстрым, безболезненным и что смое главное качественным. Рекомендую!
Артем
Ми вже давно ходимо до цього лікаря, нам дуже подобається і ставлення, і лікування.
Римма
Нашла подход к ребенку (всегда недоверчив с незнакомцами), вылечила зубки быстро и без осложнений)
Мирослава
Горопацкая мою дочь лечила, мне понравилось. Сама я на чистку камней к ней записалась, осталась довольна.
Юля
07 травня '20р.
Прекрасний спеціаліст, уважна та висококваліфікована, не перший рік обслуговуюсь у Анни Марії, неймовірно задоволена результатами пройденого лікування і можу рекомендувати.

• 2013 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця за спеціальністю лікар-стоматолог;
  • 2015 р. — Інтернатура в "Центрі нових технологій в стоматології" в м. Києві.

• Курс по темі "Відновлення центральної групи зубів методом прямої реставрації";
  • Курс по темі "Прямі реставрації бічних зубів";
  • Курс по темі "Індивідуальні лінгвальні брекети";
  • 2015 р. — старт-школа з ортодонтії.