Голишкіна Марина Олександрівна

Дерматовенеролог
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань та венеричних патологій. Виконує лазерну епіляцію та лазерне видалення папілом. В роботі використовує такі методики, як мезотерапія та біоревіталізація. Є учасником Асоціації дерматовенерологів України.
Консультація

Petra
Нас все влаштовує, ми з цим лікарем вже не в перший раз співпрацюємо. І претензій ніяких немає, спеціаліст все ясно і доступно пояснює. Справжній фахівець своєї справи і це відразу помітно. З чистою совістю рекомендую спеціаліста!
Наталья Р.
Дуже сподобалася консультація !!! Лікар висококваліфікований. Розповів про причини проблеми. Запропонував можливі схеми лікування. Консультація тривала близько години. Інформації було надано по максимуму. Рекомендую даного лікаря всім.

• 1996-2000 рр. — Вінницький медичний коледж ім. ак. Д. К. Заболотного, спеціальність "Сестринська справа".
  • 2000-2004 рр. — Вінницький національний медичний університет ім. Н. І. Пирогова.
  • 2004-2005 рр. — Інтернатура за спеціальністю "дерматовенерологія", Вінницький національний медичний університет ім. Н. І. Пирогова.
  • 2017 р. — ПАЦ за фахом "дерматовенерологія". Українська військово-медична академія, м. Київ.

• 1999 р. — закінчила повний курс за програмою "лікувальний масаж" в лікувально — профілактичної фірмі "Віта" м. Вінниця.
  • 2004 р. — закінчила повний курс за програмою "косметологія" в лікувально-профілактичної фірмі "Віта" м. Вінниця.
  • 2007 р. — навчання за мезотерапії в клініці "Доктор Юдіна" м. Київ.
  • 2008 р. — навчання за ботулінотерапії та контурній пластиці.
  • 2010 р. — Академія Allergan, контурна пластика Juvederm, Surgiderm.
  • 2016 р. — підвищення кваліфікації за мезотерапії на препаратах Liestern (Німеччина).
  • 2017 р. — Merz-Academy of Advanced Aesthetics, Особливості естетичної корекції "Складних пацієнтів препаратом Xeomin.
  • 2018 р. — базовий курс "Дерматоскопія" в Medical Knowledge Hub.
  • 2020 р. — підвищення кваліфікації по введенню ботулотоксинів, Botulax, Neyronox.
  • 2020 р. — курс "Невідкладні стани в кабінеті косметолога", оволоділа новими навичками з надання першої допомоги у кабінеті лікаря косметолога.
  • 2020 р. — підвищення кваліфікації за введення ботулотоксину "Діспорт".

• Асоціація дерматовенерологів України.