Геб Вікторія Михайлівна

Дерматолог, Косметолог
Лікар займається виявленням та лікуванням шкірних захворювань. Приймає пацієнтів з демодекозом, вугрової хворобою, акне, розацеа, пігментними плямами. Підбирає індивідуальний набір засобів для догляду за шкірою і комплекс процедур. Застосовує різні методики: зовнішні косметичні коштів, масаж, ін'єкційне введення препаратів.

Альона
Все сподобалось, відмінна фахівець. Розпитала, обстежила, надала поради і рекомендації. Які почали допомагати уже за декілька днів. Окремо можу виділити уважність фахівця, вона відповіла на всі запитання. Усім задоволена! Дякую!
Мама
Мені дуже сподобався професійний, позитивний підхід. Я прийшла з діагнозом, після відвідин, іншої клініки. Лікар Лікар запевнив мене, що все буде добре. Після обстеження, фахівець спростувала попередній діагноз, пояснивши чому. Дякую!

• 2012-2018 рр. — Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров'я України.

• 2018 р. — Курси мезотерапії, Плазмоліфтинг і біоревітализації.
  • 2018 р. — Академія лазерної косметології "Застосування E — light, Nd: YAG, RF терапії і CO2 лазера в естетичній медицині і косметології".
  • 2019 р. — Практичне навчання по лазерних технологіях фірма "Дека".
  • 2019 р. — Практичний і теоретично семінар ін'єкційних карбокситерапії "Alvi Prague".
  • 2019 р. — Участь в наукових конференціях "Київські дерматологічні дні".
  • 2019 р. — Техніка і види протоколів при проведенні чищень обличча з використанням професійних ліній препаратів серії Dermo Control та Propioguard.
  • 2019 р. — Практичний відробіток протоколів лікування Акне і Розацеа.
  • 2018 р. — Учбовий курс по косметиці Anna Lotan pro.
  • 2018 р. — Практичний курс по використанню пілінгів Mesoestetic в лікуванні і попередженні шкірних захворювань.
  • Школа косметології і естетичної медицини Партнер "Ботулінотерапія".
  • Школа косметології і естетичної медицини Партнер "Контурна пластика".
  • Totis "Постановка руки в контурній пластиці губ".

Лікар-дерматолог, косметолог надає послуги

• консультація дерматолога, косметолога;
  • кріодеструкція, кріомассаж;
  • дерматоскопія;
  • чищення обличчя;
  • інтенсивні догляди за шкірою при куперозі і розациї;
  • процедури глибокого зволоження для сухої і обезвоженої шкіри;
  • лікувальний відхід для обличчя різних типів шкіри;
  • процедури інтенсивного омолоджування;
  • плазмоліфтінг обличчя, шиї, декольте, рук;
  • мезотерапія обличчя, волосистої частини голови;
  • безін'єкційна біоревіталізація;
  • пілінги лікувальні, всесезонні;
  • біоревіталізація обличя, рук, шиї, декольте;
  • лазерна епіляція по усіх фототип шкіри;
  • фотоомолоджування обличчя, шиї, декольте, рук;
  • лазерне видалення судинних патологій шкіри;
  • фотовидалення пігментації;
  • лазерна терапія акне;