Гаврильченко Анна Григорівна

Дерматолог, Косметолог
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань шкіри. Проводить омолодження вікової шкіри і лікування проблемної шкіри. Виконує лазерну епіляцію, пілінг обличчя, чистку особи. Лікує акне, розацеа, порушення функції сальних залоз, дерматити та екзему. Бере активну участь в семінарах і тренінгах з дерматології та косметології.

Виталий Э.
Лікар, дуже професійна і доброзичлива. До неї приємно ходити на прийом. Адже знаєш, що йдеш до професіонала у своїй галузі. Від спілкування з лікарем, отримуєш одне задоволення, завжди грамотно все пояснить, та зверне увагу на вагомі аспекти.
Агата
Лікар професіонал своєї справи. Я отримав відповіді на всі питання, які мене цікавили. І більше того, багато цінних порад по моїй проблемі. Після декількох консультацій, та чіткого виконання її рекомендацій, моя проблема повністю зникла.

• 2017 р. — закінчила Національний медичний університет імені О. О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа», інтернатуру за спеціальністю дерматовенерологія.

• Дерматовенерологія в розробці молодих вчених. Наукова школа (2017 р.)
  • Учасник ІІІ (Х) з'їзду Української асоціації дерматовенерологів і косметологів (2017 р.)
  • 13-ті Київські Дерматологічні Дні (Medical Knowledge Hub) (2018 р.)
  • Практичний курс «Косметологія» (2018)
  • Практичний курс «Мезотер