Фесин Олена Юріївна

Дерматовенеролог, Косметолог
Дерматовенеролог Фесин Олена Юріївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірно-венеричних захворювань. Надає необхідну консультацію з питань шкірних і венеричних захворювань пацієнта, їх лікування та профілактики. Лікує екзему, псоріаз, акне, постакне, атопічний дерматит, гонорею, трихомоніаз. Усуває папіломи, родимки, бородавки, герпес. Займається лікуванням сифілісу, ВІЛ. Досліджує зв'язок виявлених захворювань з іншими патологіями, що протікають в організмі людини. Консультує пацієнтів після закінчення періоду лікування, дає рекомендації щодо недопущення повторення хвороби.

Денис
Мне посоветовали этого врача знакомые. Я доволен результатом.
Жанна
Не хватает слов, чтобы выразить ей благодарность... Без преувеличений помогла избавиться от многих комплексов
Самый лучший доктор, я мучалась год со своей проблемой, а решили её ровно за один приём к доктору!

• 2008 р. - Кримський Державний Медичний Університет;
  • 2010 р. – інтернатура на базі Обласного Клінічного Венерологічного Диспансера м. Херсон.

• 2012 р.- курси з дерматоскопії м. Київ, куратор Богомолець Ольга Вадимівна.