Ель-Голам Максим Жозефовіч

Дерматолог, трихолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкіри і волосся. Виконує дерматоскопію і тріхоскопію. Займається видаленням родимок за допомогою лазера. Лікує атопічний дерматит, екзему, трихомоніаз, псоріаз, акне, розацеа і облисіння. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Тоня
Хороший спеціаліст. Одного разу довелося звернутися за його кваліфікованою допомогою. У мене була родимка, яка викликала у мене підозри. Я прийшла на прийом до цього лікаря, він провів дерматоскопію, і запевнив що все добре. Дякую!
Igor Novak
З раннього дитинства я хворію псоріазом, досить неприємна хвороба для жінки, я Вам скажу. Хочеться завжди виглядати привабливою, але через хворобу не завжди це вдається. Уже давно лікуюся у цього лікаря. Мені все дуже подобається. Дякую!

• 2006-2012 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.
  • 2012-2016 р. — Білоруський державний медичний університет, ординатура по Дерматовенерології.

• 2015 р. — Стажування 6 місяців з дерматовенерології, трихології та лазерної терапії, Hopital Charles Nicole, Руан, Франція.
  • 2017 р. — Стажування 4 місяці по дерматоскопії, дерматоонкології та видаленні новоутворень (Хірургічне, Радіохвильове, Кріодеструкція), Azienda Ospedaliera Universitaria, SECONDA UNIVERSITA DEGLI STUDI DI NAPOLI, Unita Operativa di Clinica Dermatologica, Nuovo Policlinico, Неаполь, Італія.
  • 2017 р. — Стажування 2 тижні по ін'єкційним методикам в косметології, Клініка Ansoel, Неаполь, Італія.

• Європейська асоціація дерматовенерології (EADV).
  • Білоруська громадська організація дерматовенерологів і косметологів.

Лікар-дерматолог, трихолог надає послуги

• дерматоскопія;
  • трихоскопія;
  • видалення новоутворень (радіохвильове, лазерне, хірургічне, кріодиструкція);
  • лазерна терапія (дермальне омолодження, видалення дрібних судин);
  • ін'єкції краси (Філлер, ботулотоксин, Плазмотерапія, Плазмоліфтинг, Біоревіталізація, Мезотерапія).

Лікар-дерматолог, трихолог займається лікуванням захворювань

• атопічний дерматит;
  • гонорея (Трипер);