Дарій Іван Володимирович.

Невролог
кандидат медичних наук
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань. Виконує люмбальну пункцію, паравертебральні блокади. Лікує вегетосудинну дистонію, головний біль напруги, неврози, невралгії, розсіяний склероз, мігрень, безсоння та інші хвороби. Виїжджає додому до пацієнтів.

Иван Владимирович - отличный доктор, ответил на все интересующие вопросы, все подробно объяснил, назначил лечение, которое действительно помогает. Спасибо большое!
Клим
Иван Владимирович - специалист-профессионал. Всегда относится к пациентам с индивидуальным подходом, проводит диагностику, назначает лечение. Ищет и предлагает разные варианты комплексного решения по улучшению состояния пациента. Находится на связи и коррегирует лечение. Рекомендую!
Анфиса
Иван Владимирович - доктор от Бога! У меня было защемление нерва и немели пальцы. Два года ходила по разным специалистам. Спасибо Ивану Владимировичу, после его лечения - я забыла про это проблему! Рекомендую!!!

• 2015 р. — Запорізький державний медичний університет.

• 2019 р. — Спеціалізація "Трансплант-координатор".
  • 2020 р. — ТУ по неврології.
  • Медична практика у Польщі (м. Вроцлав), у Чехії (м. Брно).
  • 2020 р. — Тренінг з виконання вертеброгенних блокад.
  • 2020 р. — Тренінги з кінезіологічного тейпування, Чернігів.
  • 2021 р. — Тренінги з кінезіологічного тейпування, Дніпро.