Даніліна Олена Сергіївна

Інфекціоніст
лікар вищої категорії
У компетенції доктора тестування на ВІЛ, вірусні гепатити, сифіліс експрес - тестами, фізикальний огляд (огляд, пальпація, перкусія, аускультація), вимір артеріального тиску, вимірювання рівня глюкози, вакцинація, забір петлею і тампонами нативного матеріалу і посів на транспортні та поживні середовища для бактеріологічного дослідження, внутрішньом'язові і внутрішньовенні вливання, процедура Клізмова і промивання шлунка, закритий масаж серця.
Консультація

Анастасія
Все просто відмінно. Лікар уважно вислухала мене , призначила лікування. Воно допомагає, що говорить про правильність поставленого діагнозу та кваліфікацію лікаря. Хочеться також відмітити дуже доброзичливе ставлення лікаря. Дякую!
Мені дуже сподобалася лікар. Дуже уважна, кваліфікована. Я думала, на прийомі мені напишуть багато медикаментів на досить вагому суму, але як виявилося все дуже доступно. Спеціаліст європейського рівня! Буду у майбутньому звертатися.

• Дніпропетровська державна медична академія, 2000 рік. Лікувальна справа. Інфекційні хвороби і паразитологія
  • Харківська медична академія післядипломної освіти, 2019, жовтень — листопад. "Герпевірусні і інші актуальні вірусні і бактерійні інфекції в практиці клініциста"

• Асоціація інфекціоністів України