Чеха Катерина Василівна

Невролог, ботулінотерапевт
Лікар другої категорії
Асистент кафедри нервових хвороб і нейрохірургії ФПО ДЗ «Дніпропетровська Медична Академія» МОЗ України
Спеціалізація: загальний прийом; судинні захворювання нервової системи; головний біль; мігрень; біль у спині; демієлінізуючі, дегенеративні захворювання нервової системи, наслідки і стійкі залишкові явища черепно-мозкової травми; ботулінотерапія. Співавтор 12 наукових публікацій, в тому числі англомовних, опублікованих в журналах Scopus, Web of Science

07.04.2017
Дуже приємне спілкування і ставлення до мене, душевно так все, чудово. Я була, чесно кажучи, в захваті. Гарно все розповіла, дала рекомендації. Справжній лікар! Прийомом більш ніж задоволена. Побільше б таких фахівців! Рекомендую!
Анжелика
Лікар: уважна, все перевірила, пропальпувала, порозпитувала, пояснила причини і призначила лікування. Нікуди не поспішала, пояснювала повторно, якщо щось було не зрозуміло. Неодмінно прийду ще! Рекомендую цього чудового лікаря!

• 2007 р. — Закінчила Волгоградський медичний університет з відзнакою, «Лікувальна справа».
  • 2009 р. — Інтернатура по спеціальності "неврологія" на базі Дніпропетровської Медичної Академії.

• 2019 р. — Лікування асиметрії, деформації, мимовільних рухів в ділянці обличчя у пацієнтів неврологічного профілю за допомогою ботулотоксину А.
  • 2019 р. — "Застосування ботулінічного токсина А в естетичній медицині".
  • 2020 р. — "Корекція спастичних порушень за допомогою Ботулотоксина А".

• Член Українського товариства неврологів, наркологів та психіатрів.
  • Асоційований член Європейського Товариства Неврологів (EAN).
  • Міжнародного товариства головного болю (IHS).