Борущак Роман Петрович

Судинний хірург, Флеболог
Судинний хірург, флеболог Борущак Роман Петрович спеціалізується на лікуванні захворювань, пов’язаних з судинною системою. Проводить консультацію як судинний хірург та флеболог. Виявляє судинні патології та захворювання магістральних сосудів. Практикує склеротерапію, ехосклеротерапію, тромбектомію. Видаляє судинні зірочки на ногах. Виявляє онкологічні захворювання. Робить протезування судин, уражених під час травмування. Видаляє вроджені форми патологічних утворювань. Також проводить консервативну медикаментозну терапію. Надає консультації стосовно профілактичних засобів для запобігання судинних захворювань.

Погоджуватися на видалення вен було, звичайно, страшно. Але Роман Петрович сказав, що по-іншому мою проблему не вирішити і запевнив, що все буде добре. Так воно і вийшло. Дуже дякую йому, що умовив мене і що все зробив ідеально.