Боярчук Віта Володимирівна

Невролог
Лікар-невролог надає лікувально-консультаційні послуги, проводить реабілітацію пацієнтів після хірургічних операцій з підключенням до апарату штучного кровообігу. Займається лікуванням гострих і хронічних патологій кровообігу мозку, прогресуючих судинних розладів, больових синдромів. Призначає медикаментозну терапію, проводить взяття люмбальної пункції, розшифровує результати КТ, МРТ, УЗД та інших досліджень. Володіє мовою жестів глухонімих.

Юрій
Рекомендую доктора. Нічого поганого сказати не можу
Семен
Доктор — настоящий професссионал. Отлично знает свое дело.

• 2009 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця за спеціальністю «лікувальна справа»;
  • Інтернатура з неврології на базі Олександрівської клінічної лікарні м. Києва (кафедра неврології НМУ ім. О. О. Богомольця) та Київської міської клінічної лікарні №4.

• 2007 р. — стажування на базі Центральної клінічної лікарні в м. Ніш (Республіка Чехія), на базі Центральної клінічної лікарні м. Прага, (Республіка Чехія);
  • 2010 р. — стажування з функціональної діагностики на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика. Тематичне удосконалення на тему "Демієлінізуючі захворювання нервової системи і хвороба Паркінсона".