Батова Ірина Валентинівна

Стоматолог-терапевт, ортопед
Консультація бесплатно
Лікар-стоматолог, ортопед, терапевт, надає послуги з ендодонтії, займається протезуванням зубів будь-якої складності. Володіє сучасними технологіями протезування. Застосовує знімні, незнімні, частково знімні протези і моделі на штифтах. Бере участь в семінарах і курсах підвищення кваліфікації. Вивчає новинки галузі.

Александра
Дочери 10 лет, были с ней впервые у стоматолога. Батова обходительная, аккуратная, успокоила дочку, после обезболивания удалила больной зуб. Теперь с любыми зубными проблемами – только к Ирине Валентиновне.
Ксения
У ребенка болели зубки, обратились к Ирине Валентиновне. Посмотрела, разобралась в проблеме, назначила эффективное лечение. Ребенок во время приема совсем не плакал, смотрел с интересом
София
Ирина Валентиновна наш любимый семейный стоматолог! Всем рекомендую!

• 2008 р. — Міжнародна академія екології та медицини, м. Київ.

• 2010 р. — Спеціалізація по загальній стоматології при Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика при Міністерстві охорони здоров'я України, м. Київ;
  • 2011 р. – семінар з питань надання стоматологічної допомоги дітям. Лектор — Головний дитячий лікар стоматолог МОЗ України — Савичук Н.О.
  • 2014 р. – курси з надання першої невідкладної стоматологічної допомоги, Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медичних катастроф;
  • 2015 р. – Ізоляція робочого поля, НМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • 2015 р. – Встановлено контактного пункту, СНКЦ Стаміл;
  • 2015 р. – DentsplyAcademy. Microendodontics. Successdefinitionofendodonticretreatment.Instructor – StanislavHeranin.

• Член асоціації стоматологів України.