Бакай Олена Сергіївна

Лікар дерматовенеролог (трихолог, псіходерматолог)
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкіри і волосся. Приймає пацієнтів з повним або частковим облисінням, підвищеною жирністю волосся, лупою, шкірними висипаннями. Лікує псоріаз, екзему, кропив'янку, акне, вугровий висип, інфекційні ураження шкіри. В роботі використовує сучасні методики.

Михаил И.
Все пройшло чудово, лікар відповіла на всі питання. Направила на аналізи. Планую наступну зустріч, після отримання додаткових аналізів. А так професіонал, мене приємно вразив! Все дуже сподобалося. Рекомендую!
Натилия
Лікар привітна. Все чітко мені пояснила і розповіла. Консультація не зайняла багато часу, все було по суті, та по справі. Детально відповідала на мої запитання. Призначила мазі, зараз мені стало набагато краще. Дякую обізнаності лікаря.

• 1996 р. — Кримський медичний інститут ім. С. І. Георгієвського, лікувальна справа.
  • 1997 р. — Кримський медичний інститут ім. С. І. Георгієвського, за спеціальністю: дерматовенерологія.
  • 2017 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України ТУ «Дерматоонкологія».
  • 2019 р. — Національна медична Академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України за спеціальністю: психіатрія.

• 2015 р. — Академія позитивної психотерапії, life/business coach (м. Вісбаден, Німеччина).
  • 2015 р. — Міжнародна школа бізнес-тренерів ІСВТ, бізнес-тренер.
  • 2017 р. — Інститут дерматокосметології О. Богомолець "Дерматоскопія шкіри".
  • 2018 р. — Український інститут позитивної кроскультурної психотерапії та менеджменту, консультант з методу позитивної психотерапії.