Августинович Іван Ігорович

Судинний хірург, флеболог
Лікар спеціалізується в області судинної хірургії і флебології. Займається лікуванням тромбофлебіту, трофічних виразок, хронічної венозної недостатності. Проводить склеротерапію, флебектомію і перев'язку перфорантних вен. Бере участь в науково-практичних конференціях і семінарах.

Лидия
Хочу выразить огромную благодарность Ивану Игоревичу, за прекрасно выполненную работу и за особый подход к пациенту. Очень внимательный и тактичен.В наше время очень важно найти хорошего хирурга, но мне повезло.) Буду рекомендовать своим друзьям и знакомым, с уверенностью что пройдем все на 100% хорошо. Так как Иван Игоревич
Виктор
Была необходимость в операции по поводу варикозных вен на правой ноге. Консультировался с несколькими хирургами, но остановил свой выбор на Иване Игоревиче. Отличный специалист, достаточно успешных операций. И моя не исключение.

• 2008 р. — Чорнобильське медичне училище за спеціальністю фельдшер-акушер;
  • 2014 р. — Національний медичний університет імені Богомольця з відзнакою за спеціальністю педіатрія;
  • інтернатура на базі кафедри в клініці судинної хірургії Національного військово-медичного клінічного центру Головного військо- медичного клінічного госпіталю.

• 2017 р. — спеціалізація з судинної хірургії, лікар судинний хірург, флеболог;
  • 2017 р. — учасник науково-практичної конференції з міжнародною участю актуальні питання надання хірургічної допомоги анестезіологічного забеспечення в умовах військогово та мирного часу, м. Одеса;
  • 2017 р. — учасник науково-практичної конференції з міжнародною участю Актуальні питання сучасної хірургії, м. Київ;
  • 2018 р. — учасник науково-практичної конференції Лазерні технології в клінічній медицині: сучасні тенденції в Україні, Черкаси;
  • 2018 р. — учасник науково-практичної конференції з міжнародною участю актуальні питання флебології, Яремче.

Лікар судинний хірург, флеболог надає послуги

• ендовенозная лазерна коагуляція;
  • радіочастотна абляція вен;
  • мініфлебектомія;
  • склеротерапія;
  • відкрита флебектомія;
  • реконструктивні операції на артеріях нижніх кінцівок, сонних артеріях, аорті;
  • шунтування артерій;
  • ендартеректомія з сонних артерій;
  • протезування аорти і ін.