Андрійчук Ігор Васильович

Інфекціоніст
Лікар вищої категорії
Доктор Андрійчук І.В. вищої категорії, займається лікуванням дитячих і дорослих інфекційних і тропічних хвороб, гострих респіраторних інфекцій з проявом ускладнень бронхолегеневої системи.
Консультація

Неделю назад начались тошнота рвота и диарея. Принимала антибиотики, но без результата. Обратилась к Игорю Васильевичу, уже на следующий день стало лучше. Спасибо.
Доктор очень приятный и грамотный. Рекомендую.
Борис
01 травня '16р.
Игорь Васильевич — профессионал своего дела!

• 1984 р. — Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова Педіатричний факультет.

• 1989 р. — Сепсис. Державний медінститут, м. Тбілісі;
  • 1991 р. — Інфекційні хвороби-спеціалізація. Київський державний медінститут післядипломної освіти, м. Київ;
  • 1993 р. — Інфекційні хвороби. Харківський державний медінститут, м. Харків;
  • 1997 р. — Дитячі інфекційні хвороби. Вінницький державний медуніверситет, м. Вінниця;
  • 2002 р. — Дитячі інфекційні хвороби. Київська державна медична академія післядипломної освіти, м. Київ;
  • 2005 р. — Організація та управління охороною здоров'я. Київська MAPO, м. Київ.