Алексевич Федір Степанович

Хірург
Доктор спеціалізується в області хірургії. Виконує Герніопластика і оперативні втручання при виразковій хворобі шлунка. Проводить видалення поліпів у кишечнику, займається лікуванням жовчнокам'яної хвороби. Регулярно підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю, бере участь в семінарах.
Консультація

Федор Степанович выполнял моему папе удаление полипов в кишечнике. Операция прошла успешно и без осложнений. Поэтому хочется сказать спасибо доктору Алексевичу за профессиональную помощь!
Ксения
Хочу сказать большое спасибо врачу Алексевич Фёдору Степановичу. Добрый и внимательный специалист, профессионал своего дела. Также благодарность всему медицинскому персоналу. Гарвис лучший!
Огромное спасибо Фёдору Степановичу за его работу. Чуткий и внимательный. Знающий своё дело. Доктор от Бога. Золотые руки. Только слова благодарности.
Лариса
Федір Степанович дуже уважний і системний, дякую за професіоналізм!

• 2013 p. — Дніпропетровська медична академія;
  • 2016 p. — інтернатура за фахом загальна хірургія.

• 2017 p. — Запорізька медична академія післядипломної освіти, курси з ультразвукової діагностики.