УЗД молочних залоз в Києві (метро Святошин)

УЗД молочних залоз 280 грн.
УЗД молочних залоз 600 грн.
УЗД молочних залоз 450 грн.
Знайдено 6 клінік

Бакуновський Андрій Олександрович
Це не просто лікар, це Шерлок Холмс від медицини. Дякую!
Лікар дуже хороший, уважна і позитивна людина. Лікар дійсно професіонал! Дуже добре мене проконсультувала, на відміну від двох інших клінік, в яких я була до цього. рекомендації дієві, та слушні. Все не найвищому рівні. Дякую за все!
Лікар просто розумничка! Легко і просто з нею спілкуватися, як з доброю подругою. А це багато значить як для пацієнта, та для результату лікування! Дай Бог здоров'я Вам і кар'єрного зростання! Вже дано рекомендую усім своїм знайомим!
Гусак Виталий Витальевич
Я очень благодарен врачу Вадиму Николаевичу Харитончуку, за оказанную помощь в лечении моей болезни (хронический простатит) и проделанной операции. Мое состояние стабильно и тот дискомфорт который я ощущал до лечения преодолен. Моя оценка профессиональной работы этого врача - отлично.
Рекомендую!!! Кваліфікований лікар
Специалист высшего уровня, Рекомендую
8,3
Київ вул. Івана Крамського, 9
м.Житомирська12 5 м.Святошин21 10
Oxford Medical Ilaya — це сучасний медичний центр з великим відділенням репродуктивної медицини, а також поліклінікою для дорослих та денним стаціонаром. Тут встановлено нове діагностичне та лікувальне обладнання експертного класу.
  • УЗД молочних залоз 600
Київ вул. Петрицького, 17 (ЖК "Відпочинок")
м.Святошин14 10 м.Житомирська18 6
Медичний центр "МедЛена" - центр лікувально-діагностичного і консультативного профілю, спеціалізується на комплексній програмі обстеження і лікування в області жіночого і сімейного здоров'я, включаючи суміжних фахівців.
  • УЗД молочних залоз 490
6,7
Київ вул.Чистяківська, 2А, каб.5
м.Святошин9 8 м. Нивки10 10
Терапевт, УЗД-фахівець Вапнічна Ірина Вікторівна - лікар вищої категорії з великим досвідом роботи в сфері діагностики, лікування захворювань внутрішніх органів, суглобів, м'яких тканин.
Добробут
Київ вул. Святошинська, 3 Б
м.Святошин7 7
Поліклініка для дітей і дорослих "Добробут" на Святошино — це широкопрофільна медустанова, яка надає своїм клієнтам широкий спектр діагностичних і терапевтичних послуг. Клініка оснащена сучасним обладнанням, а лікарі використовують в роботі новітні техніки і методики лікування.
Київ вул. Петра Чаадаєва, 2 В
м. Академмістечко46 6 м.Святошин37 7
Сімейна клініка, що надає широкий спектр послуг в сферах педіатрії, неврології, гінекології, дитячої кардіоревматології та алергології, обстежень. У закладі можна зробити УЗД, кардіограму, а також скористатися послугами висококваліфікованих масажистів, які працюють як в косметичному, так і в лікувальному напрямку.
3,7