КТ щелепи в Києві - Солом'янський район

КТ щелепи 370 грн.
КТ щелепи 15001395 грн.
Знайдено 5 клінік

Лидия
Хочу виразити свою вдячність клініці «Доктор Філін» за добродушність і хороше відношення до пацієнтів. Як тільки я зайшла, то відчула підтримку в очах у медичного персоналу. Мене швидко обслужили, все пояснили. Дякую за якісну діагностику та грамотне заключення. Буду радити цю клініку усім близьким и друзям.
Кирилл
Когда потребовалось обследование предстательной железы обратился к Светлане Григорьевне. Знаю этого УЗИ-диагноста не один год. Умеет быстро и профессионально работать. Ставит точный диагноз, дает грамотное заключение по результатам обследования.
Врач, который знает и любит свою работу, она увлеченный человек и очень доброжелательный к тому же. Спасибо большое и за отношение хорошее и за качественную, подробную диагностику.
Анастасия
Очень внимательный и грамотный доктор. Исследование провела быстро и качественно, после проведения УЗИ выдала заключение. Я осталась довольна выбором врача.
Алина
Замечательный доктор. Диагностику провела быстро, после чего расписала результаты исследования. Я осталась довольна выбором врача!
Ярослав Евгеньевич — очень хороший доктор. Проводил мне обезболевание, когда мне делали операцию. Благодаря ему все прошло безболезненно, кроме этого врач провел очень хорошую консультацию. Я очень благодарна доктору за оказанную помощь!
Сеть клиник Люми-Дент
Акції
Київ вул. Левка Мацієвича, 2/4
м.Вокзальна36 21
В Стоматологічній клініці "Люмі-Дент" на Солом’янці пацієнти швидко, якісно та безболісно вирішують проблеми із зубами та яснами. Всі стоматологічні маніпуляції проводяться за дотриманням суворих міжнародних стандартів. Лікарі стоматологи підбираю індивідуальний план лікування для кожного пацієнта. Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію в мережу...
  • КТ щелепи 610
  • КТ щелепи 610
  • КТ щелепи 720
  • КТ щелепи 370
Диагностические центры "Доктор Филин"
Київ пр-т Любомира Гузара (Космонавта Комарова), 3 (лікарня Медмістечко, корп. 5)
м. Берестейська40 14 м.Шулявська48 13
Діагностичний центр "Доктор Філін", розташований в приміщенні лікарні "Медмістечко" - це вузькоспеціалізована медустанова, що пропонує послуги комп'ютерної томографії різних органів і тканин.
Диагностики ЕКО 3D КТ
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 А , Шулявка
м.Шулявська5 9 м. Берестейська30 8 м.Лук'янівська42 10
У центрі ЕКО 3D КТ на Вадима Гетьмана проводиться діагностика захворювань, пов'язаний з ураженням кістково-лицьового скелета і прилеглих до нього органів. Всі надані послуги виконуються відповідно до стандартизованих медичних правил досвідченими лікарями.
3,7
Київ пр-т Лобановського, 4 В
м.Вокзальна43 14 м.Либідська78 17 м.Шулявська65 36
Клініка цифрової стоматології SIY Dental є однією з передових стоматологій Києва за якістю наданого лікування. Високий рівень професіоналізму підтверджується наявністю багатьох нагород і сертифікатів в області зубної імплантології, ортопедії, протезуванні, хірургії, а також терапевтичної, естетичної та ортодонтичної стоматології. Дані сертифікати...
8,2
Київ вул. Солом'янська, 11 А
м.Вокзальна33 8 м.Палац Україна56 14
З моменту створення медичний центр EUROLAB відповідає міжнародним стандартам медичного обслуговування. У його колективі доктора з науковими медичними ступенями, вищої категорії, які здобули освіту і постійно стажуються у провідних вітчизняних та зарубіжних медичних закладах.
  • КТ щелеп 1 500 1 395