СІЮ Дентал (SIY Dental), клініка цифрової стоматології

м.Вокзальна43 14 м.Либідська78 17 м.Шулявська65 36
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Клініка цифрової стоматології SIY Dental є однією з передових стоматологій Києва за якістю наданого лікування. Високий рівень професіоналізму підтверджується наявністю багатьох нагород і сертифікатів в області зубної імплантології, ортопедії, протезуванні, хірургії, а також терапевтичної, естетичної та ортодонтичної стоматології. Дані сертифікати підтверджують професіоналізм як окремо взятого фахівця, так і всієї клініки в цілому.

Клініка оснащена сучасним комплексом обладнання передового Швейцарського виробника Sirona Dentsply, що дозволяє нам провести діагностику і лікування максимально швидко, точно і безпечно, а також імплантацію «під ключ» з максимальною точністю і в найкоротші терміни. Наявність власної цифрової лабораторії дає можливість виготовлення коронок безпосередньо в клініці, що дозволяє заощадити час пацієнтам і уникнути будь-яких непередбачуваних ситуацій в процесі їх установки.

Також, Ви можете отримати вичерпну консультацію з будь-якого питання на особистому прийомі у нашого головного лікаря Савчука Ігоря Юрійовича, який є кандидатом медичних наук і діючим членом Асоціації Імплантологів України. Високий рівень кваліфікації, якого, підтверджується на щорічних зарубіжних семінарах і конференціях, а також у сотен виконаних імплантологічних операцій різного ступеня складності.

Щорічно наша клініка приймає десятки пацієнтів, які приїжджають з-за кордону, яким необхідне проведення складних комплексів лікування в тому числі імплантація та протезування.

Наша клініка давно стала сімейною стоматологією для багатьох, так як пацієнти приводять до нас свої сім'ї, відчуваючи нашу турботу і професіоналізм, і рекомендують нас своїм близьким. Наші фахівці знайдуть підхід до самих зхвильованих пацієнтів, дітки нас люблять і з радістю приходять лікувати зубки до нашого ортодонта.

Вибираючи нашу клініку, Ви вибираєте турботу про Ваше здоров'я, відповідальність в кожній дії і високий рівень професіоналізму, якому позаздрять багато європейських клінік. Завітавши до нас одного разу, Ви потоваришуєте з нами назавжди. Клініка цифрової стоматології СІЮ Дентал.

• Ціни на послуги

• Панорамний знімок
  • Прицільний знімок
  • Консультація лікаря-стоматолога
  • Консультація лікаря-стоматолога більше 30 хвилин
  • Консультація лікаря-стоматолога, складання плану лікування
  • Аплікаційна анестезія
  • Анестезія
  • Стерильний набір
  • Використання кофердаму, OptraGate
  • Лазер-терапія (червоний промінь)
  • Електрофорез (Ft, Ca)
  • Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка
Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Деміївська, 13, оф. 3 м.Деміївська11 9 м.Голосіївська13 5
6,7
Верум — сучасний медичний центр з європейським рівнем надання кваліфікованої допомоги. Центр є багатопрофільним медичним закладом, штат якого складається з професіоналів з великим досвідом роботи.
Пн — Пт: 08:00-21:00
Кабінет сімейного лікаря, терапевта Білоус М. М. — це кваліфікована медична допомога пацієнтам з захворюваннями суглобів, серцево-судинної, ендокринної, нервової, дихальної системи, сечостатевого, травного тракту.
Пн — Пт: 09:00-16:00
Терапевт, УЗД-фахівець Вапнічна Ірина Вікторівна - лікар вищої категорії з великим досвідом роботи в сфері діагностики, лікування захворювань внутрішніх органів, суглобів, м'яких тканин.
Академія вашого здоров'я на Бастіонній — це багатопрофільний лікувально-діагностичний центр, фахівці якого надають кваліфіковані послуги консультативного, діагностичного, терапевтичного профілю.
Пн: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-14:00