УЗД органів черевної порожнини в Києві (метро Шулявська)

УЗД органів черевної порожнини 650 грн.
УЗД органів черевної порожнини 700 грн.
УЗД органів черевної порожнини 750 грн.
УЗД органів черевної порожнини 690 грн.
УЗД органів черевної порожнини 790 грн.
УЗД органів черевної порожнини 890 грн.
УЗД органів черевної порожнини 790 грн.
УЗД органів черевної порожнини 890 грн.
УЗД органів черевної порожнини 550 грн.
УЗД органів черевної порожнини 600 грн.
Знайдено 22 клініки

ОЛЬГА
Была на приеме у сосудистого хирурга Майбороды В.В. Осталась очень довольна его профессионализмом, внимательным отношением, назначенным лечением. После проведенного лечения заметила явное улучшение. Оставила заявку на повторную консультацию. Хочу получить на будущее советы. Рекомендую и доктора, и клинику.
Таня
Слышала об этой клинике от знакомых, решила обратиться к неврологу, так как начала замечать некоторые проблемы со здоровьем. Прием понравился, клиника сама тоже, теперь лечусь. Всем советую это заведение, хорошие врачи и обслуживание.
No name
Чудовий лікар! Зверталася до Євгенія Вікторовича із своєю проблемою, так як попередній лікар не зміг мені допомогти. Він зпропонував мені декілька варіантів вирішення проблеми. Зараз почуваю себе значно краще, як у вісімнадцять. Дякую!
Петр
Була на прийомі у Євгенія Вікторовича. Він детально мене оглянув, направив на УЗД молочних залоз. У мене діагностували мастопатію. Але лікар зсіг мені допомогти. Його призначення ефективно діють, почуваю себе значно краще. Дякую!
Шум Е.А
Вирішив написати відгук після закінчення курсу лікування моєї дитини. Лікар професіонал у своїй справі. Уважно підійшов до проблеми, ідеально провів операцію, все пройшло успішно. Велике Вам людське спасибі! Шикарний доктор.
Аліна
Я залишилася більш ніж задоволена. Лікар запропонував мені 2 варіанти вирішення проблеми моєї дитини, призначив лікування. За результатами лікування, будемо вирішувати питання про оперативне втручання. Лікар повністю вник в мою проблему.
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1в
м.Шулявська5 2 м.Політехнічний інститут19 4
Клініка Viva (Віва) на м. Шулявська з великим досвідом роботи, яка надає медичне багатопрофільне обслуговування українським і іноземним громадянам. Клініка укомплектована сучасним обладнанням для виконання амбулаторних маніпуляцій і методів лікування різних захворювань.
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка), без нирок 790
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка), включаючи нирки 890
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка), без нирок - (педіатрія) 790
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка), включаючи нирки - (педіатрія) 890
8,2
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В , Шулявка
м.Шулявська5 2
ВВ Клініка — це сучасний медичний центр, де приймають лікарі різних спеціалізацій, такі як гастроентерологи, хірурги, сімейні лікарі, кардіологи, отоларингологи, невропатологи, терапевти, ортопеди-травматологи, дерматологи, ендокринологи, гінекологи і пластичні хірурги.
  • УЗД органів черевної порожнини (печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки) 550
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та позаочеревинного простору (нирки, наднирники) 600
8,2
Київ вул. Ризька, 1 , Сирець
м.Дорогожичі10 3 м.Сирець12 4 м.Шулявська26 9
Центр комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії "Медіскан Груп" спеціалізується в області точної сучасної діагностики захворювань. Комп'ютерна томографія, ультразвукова діагностика, магнітно-резонансна томографія і прицільна біопсія за доступною ціною.
  • УЗД органів черевної порожнини 700
  • УЗД органів черевної порожнини 800
Працює з
Пн: 08:00-20:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 00:00-24:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-19:00 Нд: 09:00-16:00
Київ вул. Політехнічна, 25/29
м.Політехнічний інститут6 2 м.Шулявська22 9 м.Лук'янівська29 8
Медичний центр Віра Надія Любов є першим українським установою, співробітники якої спеціалізуються на наданні допомоги у догляді за важкохворими, престарілими людьми, хворими дітьми, як в домашніх, так і в стаціонарних умовах. Послуги, що надаються центром Віра Надія Любов: цілодобова допомога доглядальниці пацієнтам на дому, яка має досвід роботи в...
  • УЗД органів черевної порожнини 650
  • УЗД органів черевної порожнини та нирок 700
  • УЗД органів черевної порожнини і щитоподібної залози 750
Київ бул. Вацлава Гавела, 4
м. Берестейська22 9 м.Шулявська30 8
Багатопрофільна клініка "Гіппократ" заснована в 1999 році. Ця приватна установа, стала згодом торговою маркою, однією з перших була акредитована українським Міністерством охорони здоров'я.
  • УЗД органів черевної порожнини і заочеревинного простору 690
Київ вул. Соломенская, 1 , Солом'янка
м.Шулявська72 11 м.Політехнічний інститут42 14 м.Вокзальна22 11
Жіноча клініка, здійснює прийом, лікування ЗПСШ, узі при вагітності, скринінг плода, узі загальне організму. Надаємо послуги в області косметологічної гінекології, переривання вагітності медикаментозно і не медикаментозно, ведення вагітності. Є лікар-мамолог, кольпоскопія, проводиться лікування папілом і видалення кондилом у чоловіків.
  • УЗД органів черевної порожнини 650
Київ вул. Вадима Гетьмана, 3 , Шулявка
м.Шулявська7 15 м.Дорогожичі33 18
Більше 10 років відома на ринку медичних послуг компанія "Інститут клінічної медицини". Клініка пропонує послуги щодо своєчасної якісній діагностиці стану організму і виявленню проблем на ранніх стадіях: експертне ультразвукове дослідження, дуплексне сканування судин, ендоскопічна діагностика (гастроскопія, кольпоскопія), дерматоскопія, функціональна...
  • УЗД органів черевної порожнини 450
  • УЗД органів черевної порожнини та нирок 650
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 А
м.Шулявська10
  • УЗД Черевної порожнини (без нирок) от 450
  • УЗД Черевної порожнини (включаючи нирки) от 550
6,7
КардіоМах — це сучасний центр діагностики серця. На території клініки проводяться комплексні інструментальні дослідження з використанням сучасного технічного оснащення. Центр спеціалізується на наданні допомоги особам, які страждають на порушення з боку серцево-судинної системи. Клініка направлена виключно на діагностичні процедури. Тут можна пройти прості...
  • УЗД органів черевної порожнини 550
  • УЗД органів черевної порожнини з жовчогінним сніданком 600
  • УЗД органів черевної порожнини + нирки 650
  • УЗД органів черевної порожнини з жовчогінним сніданком + нирки 700
6,7
Київ пр-т. Валерія Лобановського, 4Б
м.Вокзальна м.Деміївська м.Шулявська
Гінекологія, репродуктологія, генетика, андрологія, УЗ-діагностика, урологія, фізіотерапія, масаж, реабілітація, хірургія, дерматологія, косметологія, естетика тіла, лабораторні аналізи, денний стаціонар
  • УЗД органів черевної порожнин та заочеревного простору 750