КТ суглоба в Києві в неділю - Шевченківський район

КТ суглоба 1500 грн.
КТ суглоба 1500 грн.
КТ суглоба 15000 грн.
Знайдено 2 клініки

Задоволена роботою спеціалістів, персонал ввічливий.
Вадим
Прекрасне відношення, чудові спеціалісти
Альона
Все сподобалось, відмінна фахівець. Розпитала, обстежила, надала поради і рекомендації. Які почали допомагати уже за декілька днів. Окремо можу виділити уважність фахівця, вона відповіла на всі запитання. Усім задоволена! Дякую!
Мама
Мені дуже сподобався професійний, позитивний підхід. Я прийшла з діагнозом, після відвідин, іншої клініки. Лікар Лікар запевнив мене, що все буде добре. Після обстеження, фахівець спростувала попередній діагноз, пояснивши чому. Дякую!
Дуже професійний лікар. Порадив як правильно чинити в тій чи іншій ситуації, все трепетно, та доступно. Призначив дообстеження, виписала таблетку, не з дорогих, але хороші. Ми залишилися задоволені, будемо і далі звертатися!
Ірина Ш.
Мені все сподобалося. Лікар добре все пояснив, значно краще ніж у попередніх лікарів, які тільки призначали лікування і нічого не пояснювали. Прийом був тривалий. Я залишилася задоволена. Все пройшло на найвищому рівні!. Буду рекомендувати.
Відділення клініки "Гармонія здоров'я" на правому березі має широку спеціалізацію, займається діагностикою та лікуванням патологій у всіх сферах медицини. Філія працює з 2014 року. Фахівці клініки надають такі послуги: масаж різних видів; лабораторні аналізи: сечі; крові; спермограма; копрограма; ультразвукова діагностика; післяопераційна реабілітація;...
Київ пер. Обсерваторний, 3 А (лабораторний корпус інституту урології) , Афанасівський яр
м.Золоті ворота17 8 м.Університет17 8
Клініка медичної діагностики "Life Scan" — діагностичний центр, що надає пацієнтам широкий перелік послуг в області інструментальної діагностики (комп'ютерна томографія). Обстеження виконується передовим томографічним обладнанням преміум класу. 128 зрізовий томограф дозволяє здійснювати швидке і точне сканування організму з мінімальними перешкодами, при...