Фолікулометрія в Києві -

Фолікулометрія 425 грн.
Фолікулометрія 300 грн.
Знайдено 3 клініки

Владислава Ігорівна
Рекомендую педіатра в мц Агапіт! Професіонал і гарна людина.
Сергій
Дякую педіатру Ірині Віталіївні за професійну консультацію.Призначила лікування яке відразу дало результат.
Кірпа Надія
Відвідали нове відділення МЦ Агапіт на Позняках. Приємний персонал,помірні ціни, а головне чудовий педіатр.
Костянтин Максимович
Дуже задоволені візитом до педіатра. Вдячні за консультацію і рекомендації.
Ангеліна
Васильєва Ірина Віталіївна кваліфікований лікар і приємна людина з чудовим відношенням до маленьких пацієнтів!
Роман Олександрович
Дуже задоволений візитом до лікаря. Лікар приємна, уважна, все робить швидко, професіонально.Рекомендую.
Київ вул. Дніпровська набережна, 25
м.Осокорки15 3 м.Позняки27 7
Багатопрофільний медичний центр "Into-Sana (Інто-Сана)" надає широкий комплекс послуг і зручність їх виконання в одній установі. Оптімізірованності роботи і наявність довгострокових програм забезпечує адекватну цінову политику.
Київ вул. Б.Гмирі,6
м.Осокорки13 5 м.Позняки13 3
Ми працюємо більше 5-ми років, команда професіоналів наших лікарів надала кваліфіковану допомогу більше 50 000 тис задоволених пацієнтів. Особлива увага приділяється рівню клієнтського сервісу, наші співробітники медичного сервісу знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, намагаючись оперативно допомогти в записі на прийом, підібрати потрібного...
Добробут
Київ вул. Мишуги, 12
м.Позняки7 1
Новий підрозділ медустанов мережі "Добробут" під назвою "Поліклініка для дорослих на Лівому березі" відкрилася 7 грудня 2011 року. Заклад має вищу категорію акредитації. За 2 найбільш затребуваними напрямами - терапевтичному і гінекологічному - прийом ведуть кілька кабінетів одночасно. Напрями отоларингології, урології та невропатології мають процедурні...