УЗД статевого члена в Києві (метро Осокорки)

УЗД статевого члена 470 грн.
УЗД статевого члена 500 грн.
УЗД статевого члена 700 грн.
УЗД статевого члена 630 грн.
УЗД статевого члена 1450 грн.
УЗД статевого члена 450 грн.
Знайдено 9 клінік

Муратов Віктор Михайлович
прйом пройшов зрозуміло
Лаборатория на высоте ул. Бажана,12. Администратор, Марина-вежливая. Мед. сестра, Анна-заботливо относится к больным. У меня проблемные вены( после химии), хожу только к Анне, так как только эта замечательная девушка может взять кровь.Не первый раз хожу, продолжайте в том же духе ! Большая просьба к руководству, не меняйте мед.персанал так часто, так как очень есть привыкание к одной медсестре, которая знает подход. Сегодня я очень обрадовалась, когда увидали Анну. Спасибо за хорошо подобранный персонал!
Постоянная проблема для сына - сдавать анализ крови. Иголки боится как огня, но благодаря чуткости и внимательному подходу персонала, тут даже не плакал особо. Теперь будем обращаться только сюда!
Очень хороший доктор! Хочу сказать спасибо, чтт в буквальном смысле слова, из того мира вытянула, после неверного диагноза другого врача. Спасибо, Татьяна Васильевна, удачи вам и побольше хороших клиентов!
При гайморитах, когда они переходили в запущенную форму, доктор Емец назначала промывание носовой полости. Она очень грамотный специалист. Посоветовала мне не переохлаждаться, чтобы опять не заболеть этим заболеванием. Спасибо огромное!
Хочу выразить свою благодарность Наталье Олеговне! Очень хороший врач гинеколог! Советую.
Київ вул. Урлівська, 40
м.Осокорки26 9 м.Позняки27 8
  • УЗД стетевого члену 500
  • УЗД статевого члену з фармпробою 700
Днепролаб
Київ пр-т Бажана, 12
м.Осокорки10 1 м.Позняки11 5
У відділенні за адресою проспект Бажана, 12 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
  • Ультразвукове дослідження чоловічої сечостатевої системи, трансректально 470
Київ вул. Срібнокільська, 20
м.Осокорки8 5
Приватна медична клініка Oxford Medical — це найбільша мережа медичних центрів в Україні. Компанія надає широкий спектр послуг на протязі 15 років. Клієнтам доступна допомогу більше 30 кваліфікованих фахівців.
  • УЗД статевого члену 630
Допомога Плюс
Київ наб. Дніпровська, 26 І , Осокорки
м.Осокорки2 1 м.Славутич12 3
Допомога Плюс на Осокорках — медичний заклад, що спеціалізується на наданні повного спектру послуг в області гінекології, мамології, урології, проктології, ортопедії та пластичної хірургії.
  • УЗД статевого члена 1 450
Київ вул. Дніпровська набережна, 25
м.Осокорки15 3 м.Позняки27 7
Багатопрофільний медичний центр "Into-Sana (Інто-Сана)" надає широкий комплекс послуг і зручність їх виконання в одній установі. Оптімізірованності роботи і наявність довгострокових програм забезпечує адекватну цінову политику.
Сити Клиника
Київ вул. Анни Ахматової, 46 А
м.Осокорки17 6 м.Позняки2 6
Багатопрофільний медичний заклад "Сіті Клініка" охоплює три напрямки — сімейна медицина, гінекологія і малоінвазивна хірургія одного дня. У штаті клініки досвідчені лікарі, серед яких доктори та кандидати наук в галузі медицини.
  • Доплерографія судин статевого члена з фармакопробою(без вартості медикаментів) 800
  • УЗД статевого члена 480
6,9
Київ вул. Михайла Гришка 1 , Позняки
м.Позняки7 3 м.Осокорки14 6
Оксфорд медікал (Oxford Medical) — це медичний центр в Києві на Гришка. Лікувально-діагностичний центр відноситься до міжнародної мережі клінік. Ключова його особливість — надання комплексних послуг з інструментальної діагностики організму з використанням сучасного технічного оснащення. Багатопрофільний центр має власну лабораторію, в якій можна проводити...
  • УЗД статевого члену 630
6,2
Київ пр. Петра Григоренка, 3 Б
м.Харківська м.Осокорки м.Позняки
Сімейний центр здоров’я "Ольвиця" пропонує: Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Сучасне обладнання експертного класу. Широкий спектр послуг: консультації лікарів, діагностика, лікування, профілактичні огляди та вакцинація. Прозоре ціноутворення та комфортна атмосфера. Ваше здоров'я – наш пріоритет!
  • УЗД статевого члена 450
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки10 3 м.Славутич19 5 м.Позняки20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні...