Сторінка 2. Діагностичні центри Києва на м.Либідська

Знайдено 20 клінік

Клиника понравилась, очень внимательный врач, все подробно рассказал, побеседовали с ним. Единственный минус-получилась накладка со временем, на мое время была записана еще одна девушка, поэтому пришлось ждать. А в остальном всем довольна. Рекомендую.
Нина
Клиника Женского здоровья понравилась мне своим удобным расположением, комфортными условиями и тем, что на прием меня приняли даже раньше назначенного времени. Администраторы доброжелательны. Медики этой клиники мне помогли, назначили лечение. Думаю, что у них высокий уровень профессионализма. Если будет нужно, то я приду вновь.
Галя
При посещении этой клиники мне очень понравилось отношение сотрудников к посетителю. В этот день у меня получилось попасть на прием к доктору, к которому я хотела прийти. Легко добралась до клиники. Единственное, что минут пятнадцать просидела в ожидании приема, но это наверное потому, что я заранее не записалась, через сайт.Все прошло быстро, доступно и понятно. Всем довольна.
Валерия
Замечательная клиника! Была месяц назад, ставила спираль - абсолютно довольна: очень аккуратно, практически без боли. У врача золотые руки,приветлива, все объяснила и подробно рассказала. В клинике всегда спокойно и уютно, нет ощущения, что в больнице. Рекомендую.
Сара
Отличная клиника, большое спасибо в первую очередь администраторам, проконсультировали по всем вопросам. Делала видеокольпоскопию, врач все так аккуратно сделал, процедура прошла хорошо, теперь жду результат. Побольше бы таких профессиональных клиник.
Света
Хорошая клиника, все быстро и не дорого. Мне врач всё объяснил доступным языком, на все вопросы я получила ответы, советую, спасибо. Рожать уже не боюсь.
6,7
Київ б-р Дружби Народів, 14-16 (корп. 4, оф. 5 А)
м.Звіринецька9 8 м.Либідська22 4 м.Деміївська31 5
Анкор — це спеціалізована дерматологічна клініка, що надає розширений спектр послуг з лікування та профілактики шкірних захворювань. У медичному центрі косметології приймають кваліфіковані фахівці, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації. Розширення можливостей в поєднанні з повною оптимізацією процесів — це абсолютно новий рівень надання...
6,2
Київ вул. Кіквідзе, 18 А , Чорна гора
м.Звіринецька8 2 м.Видубичі22 15 м.Либідська31 13
Сучасна "Клініка жіночого здоров'я" європейського зразка спеціалізується в області гінекології, займається діагностикою та лікуванням широкого ряду захворювань жіночої репродуктивної системи. Прийом веде гінеколог доктор медичних наук.
Працює з
Пн: 08:00-19:00 Ср: 08:00-19:00 Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-19:00
5,7
Київ вул. Михайла Донця, 25/89
м.Шулявська15 м.Звіринецька15 м.Либідська15
Київ вул. Велика Васильківська, 132
м.Либідська3 2 м.Деміївська33 4 м.Палац Україна11 4
Медичний центр "Персомед" надає широкий спектр медичних послуг і лабораторних досліджень для всієї родини. Висококваліфіковані фахівці в найкоротший термін поставлять діагноз і підберуть правильне і ефективне лікування.
Київ вул. Амосова, 6 (пов. 4)
м.Палац Україна40 30 м.Либідська46 30
Медичний центр Харт Лайф Хоспитал спеціалізується на наданні широкого спектру якісних лікувально-діагностичних послуг за такими напрямками як кардіологія, кардіохірургія, кардіореабілітаціі, судинна хірургія, інтервенційна кардіологія і інтервенційна аритмологія.
Київ вул. Велика Васильківська 143/2, БЦ Інтервал Плаза
м.Либідська15
Київ вул. Підвисоцького, 19
м.Звіринецька11 6 м.Либідська31 13
Спеціалізований медичний центр "Авен Про" - заклад, в якому виявляються діагностичні та лікувальні послуги різного профілю, а також надається сприяння для консультації або лікування за кордоном, якщо в цьому виникає необхідність. Фахівці клініки мають багаторічний досвід лікарської практики. Основна спрямованість клініки - пластична хірургія.
Київ вул. Менделєєва, 10-Б
м.Либідська16 8 м.Звіринецька19 6 м.Деміївська25 9
Сіті Клініка + є медичним сервісом нового формату. Ми зібрали експертів, лікарів з великим досвідом роботи і сильним бажанням вилікувати свого пацієнта. Ми точно знаємо, що підходи до лікування пацієнта різного віку сильно відрізняються. Тому наші фахівці дуже добре знайомі з проблемами категорії 35+, бо починати бути здоровим ніколи не пізно! Після...
3,7
Київ пр-т Лобановського, 4 В
м.Вокзальна43 14 м.Либідська78 17 м.Шулявська65 36
Клініка цифрової стоматології SIY Dental є однією з передових стоматологій Києва за якістю наданого лікування. Високий рівень професіоналізму підтверджується наявністю багатьох нагород і сертифікатів в області зубної імплантології, ортопедії, протезуванні, хірургії, а також терапевтичної, естетичної та ортодонтичної стоматології. Дані сертифікати...
3,0
Київ вул. Джона Маккейна, 5 , Чорна гора
м.Либідська4 1
Медичний центр Медеор надає широкий перелік послуг за наступними напрямками: терапія, ультразвукова та функціональна діагностика. Записатися на прийом до терапевта необхідно при хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, дихальної та нервової систем, для проведення профілактичного курсу терапії.