Сторінка 3. Діагностичні центри Києва на м.Лівобережна

Знайдено 27 клінік

Сб Нед Цілодобово
Нещодавно звернулась за допомогою у клініку і не пожалкувала. Працюють справжні професіонали. Прийом розпочався вчасно. Заздалегідь передзвонили і нагадали про час, за що окреме спасибі. Ціни в клініці дкмократичні. Особливу вдячність хочу висловити лікарю - Олені Володимирівіі. Це найкращий лікар доякого я зверталась у своєму житті. Справжній професіонал і чудова, приємна людина. Швидко поставила діагноз, правильно підібрала лікування, яке дійсно вирішило мою проблему. Я з радістю рекомендую такого компетентного лікаря. Спасибі величезне.
Много лет подряд всей семьей обращаемся в клинику ТельбинМед. Очень довольна специалистами, так как была у многих врачей на приёме и есть с чем сравнить,всегда правильный подход к диагностике и к лечению. Врачи подобраны максимально с опытом и хорошими знаниями. Клиника не большая, но очень компактная. На рецепции очень приятные медсестры, можно записаться к интересующему врачу на нужное время , всегда корректно всё объяснят, подберут время, все результаты анализов скидывают на почту. Лично я хочу поблагодарить Глушинкову Елену Владимировну за её подход и профессионализм, всегда правильно подобрано лечение. На протяжении многих лет обращаюсь к ней и вижу результат. Однозначно рекомендую как хорошего специалиста!!!
Жанна
Конфліктну ситуацію яка склалася 20.02.2021 вычерпано . Протезій до центру «Тельбін Мед» та до лікаря не маю.
Олег
Все было великолепно, знаю его уже давно, рекомендую.
Георгий
Отличный врач. Великолепный специалист.!!!!!!
Отличный , знающий врач. Внимательный, вежливый, сразу поставил правильный диагноз, назначил лечение.В тот же вечер стало намного легче, продолжаем лечение.
Київ пр-т Павла Тичини, 22
м.Лівобережна39 11 м.Дарниця52 10 м.Позняки15
Багатопрофільна клініка "Тельбін-Мед" - це медичний центр, що займається чоловічим і жіночим статевим здоров'ям. Установа почала функціонувати в 2005 році. Серед лікарів центру - кандидати медичних наук.
Київ Харківське шосе, 56
  • Дуплексне сканування (УЗД) судин шиї 550
  • Дуплексне сканування (УЗД) судин голови та шиї 900
Київ Пр-т Соборності, 17, корпус 2,п. 23,о.1695
м.Дарниця40 9 м.Лівобережна30 12
Центр стопи PODOSTEP в ЖК "Комфорт Таун" відкриває двері для клієнтів. Основні послуги, що надаються — медичний педикюр, манікюр, корекція врослого нігтя, установка систем, робота з грибковими ураженнями нігтьової пластини і шкіри, аналіз, протезування нігтьової пластини. Також в центрі надаються такі послуги, як видалення мозолів різного походження,...
4,3
Київ вул. Юрія Шумського, 4 А , Березняки
м.Лівобережна44 9 м.Осокорки50 12
Медичний центр "Клініка імені Гальченко В. В." це багатопрофільний заклад, яке забезпечує комплексну діагностичну та лікувальну допомогу пацієнтам. Відсутність черг і якісне обслуговування — його плюси.
Київ вул. Раїси Окіпної, 1
м.Лівобережна10
Центры челюстно-лицевой диагностики 3D
Київ вул. Раїси Окіпної, 4 Б
м.Лівобережна6 2
Центр щелепно-лицевої діагностики 3D Лівобережна входить в мережу діагностичних кабінетів, що спеціалізуються на проведенні унікальної тривимірної візуалізації. У центрі проводиться комп'ютерна томографія щелепи, панорамна рентгенографія, телерентгенографія, 3D-сканування обличчя. У роботі застосовується апарат Planmeca ProMax
Київ вул.Будівельників 32/2
м.Дарниця6 м.Лівобережна7