Дуплексне сканування судин статевого члена в Києві - Голосіївський район

Дуплексне сканування судин статевого члена 1050 грн.
Дуплексне сканування судин статевого члена 730 грн.
Дуплексне сканування судин статевого члена 850 грн.
Дуплексне сканування судин статевого члена 1050 грн.
8,0
Знайдено 4 клініки

Людмила
Здравствуйте! Долгое время обслуживаюсь в Клинике "Вива" на Антоновича, а именно у врача Сидорчук Е. С. Елена Сергеевна очень внимательный и грамотный доктор, который решил мои проблемы, за что ей благодарна.Да и Клиника уютна и чистая с доброжелательным персонал.
Виктория
Неймовірно вдячна цьому лікарю! Півроку лікувалася у різних клініках від циститу, нічого не допомагало... У той час як в Добробуті уролог запевняв, що я здорова і всі мої проблеми через психіку, Жанна Григорівна одразу видала направлення на проходження цистоскопії! У результаті в мене виявилася лейкоплакія (а не проблеми на психологічному рівні)! Я дуже рада, що одного дня прийшла на прийом до Жанни Григорівни і вона добросовісно і компетентно визначила мій діагноз, а не "водила за ніс", як це робили інші "лікарі".
Марта
Лікар дуже чуйна. Подобається те, що не призначає зайвого лікувуання. Не лише гінеколог, але й ендокринолог. З розумінням підходить до кожноі ситуаціі, постійно на звязку, доброзичливо і спокійно відповідає на всі питання, які цікавлять. І головне - не нагнітає. Спостерігаюсь в неі уже 3 роки.
Мария
Елена Сергеевна один из не многих врачей, который может ответить на все интересующие пациента вопросы. Внимательная и отзывчива, мне очень повезло что удалось найти такого специалиста.
Ирина
Хороший врач. Нравится что всегда есть свое мнение и четкость, точность. Хорошо объясняет. Позитивный врач. Очень вежливая.
Елена
Профессионал своего дела и замечательный человек! Наблюдаюсь уже не первый год и очень довольна
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. Антоновича, 155
м.Палац Україна8 2 м.Либідська5 2
Медична клініка "Viva" на м. Либідська распложена недалеко від метро. Лікарі клініки спеціалізуються на профілактиці та лікуванні найрізноманітніших захворювань і патологій. Вам не варто замислюватися, що взяти з собою на прийом, в клініці вас забезпечать усім необхідним для проведення якісної діагностики при огляді.
  • УЗ доплерографія судин статевого члена 730
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
Київ вул. Касіяна, 2/1
м.Іподром7 4 м.Теремки25 6
Багатопрофільний медичний центр "Клініка Образцова" спеціалізується в області сімейної медицини, проводить діагностику і лікування дітей з 3 років і дорослих. У медичному центрі пацієнтів приймають сімейний лікар, отолорінголог, терапевт, невропатолог, ендокринолог, психотерапевт, дерматолог, хірург, хірург-онколог, ортопед-травматолог, окуліст,...
  • УЗД статевого члена з доплерометрією 850
  • УЗД статевого члена з доплерометрією та пробою вазоактивним препаратом 1 050
Сб: 08:00-18:00 Нд: 09:00-17:00
Андроцентры Киева
Київ вул. Голосіївська, 13 А
м.Голосіївська11 4 м.Деміївська12 8 м.Видубичі44 22
Медичний центр "Андроцентр в Києві" спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій сечостатевої системи.
  • УЗД статевого члена з доплерографією судин 1 050
Сб: 09:00-15:00
Київ вул. Єнісейська, 8
м.Видубичі40 16 м.Голосіївська34 10
Медичний центр Медейра (Medeira) - багатопрофільна клініка Європейського формату, що надає широкий спектр послуг для всієї сім'ї. У медустанові приймають кращі лікарі з України та Ізраїлю. Операційні установи оснащені за європейськими стандартами GMP. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє проводити хірургічні втручання будь-якої складності.
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-16:00