Сторінка 8. Діагностичні центри Києва в Дарницькому районі

Знайдено 111 клінік

Тамара
Володимир Степанович чудовий лікар, професіонал, фанат своєї справи. Рекомендую
Александр Полозун
Что говорить, профессионалы своего дела!
Катерина Іванівна Гонак
Ціна на обстеження в ЕКО 3D КТ на Бажана - одна з найдешевших. Порівнюю за двома критеріями: КТ скелета обличча та КТ придаткових пазух носа. Робила тут обидва з перервою в рік. Якість на вищому рівні обидва рази. Лікарі дуже грамотні, уважні, завжди підтримують. І так, отримані точні знімки позбавили мене від операції, оскільки була підозра на пухлину.
Марія Слободян
Я потрапила в клініку Бажана за власною ініціативою. Ми з чоловіком потрапили в невелику аварію, але відбулися обидва легко, тільки у мене був струс мозку. Начебто не було ніяких наслідків, але голова стала боліти частіше, ось я захвилювалася. Не стала зволікати, зразу записалася на прийом через ваш сайт. Після професійно зробленної діагностики я нарешті впевнилась, що з головою у мене повний порядок.
Яна Гераськіна
В цілому все подобається, наскільки може подобатися лікування. Про результати та враження можна буде говорити наприкінці лікування, поки тільки 7 місяць, в даний момент нічого не турбує, все влаштовує. Коллектів дружній, рекомендую клініку Бажана, як професійну.
Наташа
Разболелась восьмёрка, пошла в клинику. На снимках стало понятно, что под зубом образовалась и воспалилась достаточно большая киста. Удалили качественно, сейчас всё в порядке. Большое спасибо специалистам клиники доктора Дерманского!
Диагностики ЕКО 3D КТ
Київ пр-т Миколи Бажана, 12
м.Осокорки8 3 м.Позняки12 6
ЕКО 3D КТ на Бажана спеціалізується на проведенні комп'ютерної томографії. Обстеження проводять лікарі-рентгенологи високої кваліфікації.
Київ вул. Декабристів, 3
м.Харківська11 5 м.Вирліца13 10
Спеціалізована клініка "Стоматологія доктора Дерманського" надає стоматологічну допомогу пацієнтам в декількох напрямках.
Київ вул. Драгоманова, 31в
м.Позняки13 4 м.Харківська20 4
Багатопрофільний медичний центр "Здорове життя" спеціалізується на сімейній медицині, гінекології, дерматології та педіатрії. Штат працівників центру складають досвідчені доктора, у тому числі лікарі вищої категорії. Пацієнтам надаються послуги наступних видів: консультації лікарів; ультразвукова діагностика; установка внутрішньоматкової спіралі;...
Клиники сети "Альтернатива"
Київ вул. Драгоманова, 31б
м.Харківська23 4 м.Позняки10 2
Багатопрофільний медичний центр "Альтернатива" займається лікуванням патологій в таких областях медицини: вертебрології, неврології, ортопедії, мануальної терапії, терапії, дерматології, дієтології, офтальмології, педіатрії, урології, психотерапії, сексології, нетрадиційної медицини.
Київ пр-т Петра Григоренка, 13б
м.Позняки19 4 м.Харківська33 4
Багатопрофільна приватна клініка "Інсайт Медікал" надає широкий спектр медичних послуг. Тут практикують фахівці за 15 напрямами в медицині. У клініці можна отримати консультацію в області акушерства та гінекології, кардіології, хірургії, психології, неврології, психіатрії, ендокринології та інших.
Сеть "Стоматологическая Династия"
Київ вул. Княжий Затон, 16 Д , Позняки
м.Осокорки11 3 м.Славутич21 4 м.Позняки23 4
Спеціалізований медичний центр "Стоматологічна Династія" забезпечує якісну стоматологічну допомогу пацієнтам з 2010 року. Лікарі клініки проходили стажування за кордоном.
Київ вул. Урлівська, 30
м.Осокорки23 7 м.Позняки25 6
Спеціалізований центр стоматології "Віва-Дент" займається вирішенням проблем стоматологічного профілю. Установа веде як індивідуальне обслуговування, так і роботу з корпоративними клієнтами.
Київ вул. Дніпровська набережна, 19 , Позняки
м.Осокорки18 4 м.Славутич27 5 м.Позняки31 5
Спеціалізований центр стоматології "Клініка доктора Захаренко" — ефективна стоматологія за доступною ціною. У роботі застосовується тільки сучасне обладнання — мікроскоп Leica M320, який був розроблений спеціально для використання в стоматології. Клініка працює з імпланталогіческой системою компанії Strаumann. З метою діагностики застосовується томограф...
Київ вул. Декабристів, 2
м.Харківська15