Сторінка 3. УЗД органів малого тазу в Києві (метро Дарниця)

Знайдено 22 клініки

И. С.
Мои проблемы с органами мочевой системы стали причиной проблем в семье. Спасибо Ростиславу Васильевичу. Правильно поставленный им диагноз и верное лечение позволили мне снова почувствовать себя полноценным мужчиной. Советую мужикам в подобных случаях обращаться именно к этому врачу.
В минулому році довго лікувала обструктивний бронхіт,але саме Тетяна Анатоліївна мені дуже допомогла, правильне лікування швидко дали свій результат,дякую Вам за вашу працю.
Федір
Після декількох невдалих спроб самостійного лікуваня в домашніх умовах «бабусиними рецептами», я все ж таки вирішив звернутися до професіонала.Лікар уролог Огієнко Олексій Володимирович дуже швидко і якісно виправив мою проблему.Тому я всих закликаю не займатися самолікуваням а звертатися до таких лікарів як він!Він дійсно вам допоможе
Доктор Огиенко Алексей Владимирович у меня лечил цистит вызванный переохлаждение .Иммунная система была ослаблена во и случилось. Могу сказать точно , я знаю самого лучшего врача уролога в городе. Такого специалиста нужно еще поискать. Он в курсе новых средств лечения , применяет современные методы диагностики и знакомит с ними пациентов.
Все очень понравилось . Доктор очень внимательная
Анжела
Пришла. Заплатила. Сдала анализы. Результат не ждала долго. То, что надо!!!!!!!!!!!!!
Київ вул. Раїси Окіпної, 4б
м.Лівобережна5 1 м.Дарниця23 9
Клініка Into-Sana (Інто-Сана) на Лівобережній для дорослих і дітей, запис на прийом до лікаря попередня. Лікарську діяльність тут ведуть доктора, а також кандидати медичних наук. Фахівці клініки регулярно проходять стажування за кордоном.
Київ вул. Андрія Малишка, 31
м.Чернігівська10 2 м.Лісова38 7 м.Дарниця25 6
Багатопрофільний центр "Лідія-ФМ" займається діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань. У клініці ведеться прийом за наступними напрямками: кардіологічному, гінекологічного, ендокринологічному, урологічному, косметологічному. Установа засноване медичної династією на чолі доктора-гінеколога вищої категорії Мельгунова Г. В. Клініка отримала...